دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توقف برگزاری مناظره‌های کاندیداهای انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: نماینده دادستان کل کشور در کمیسیون بررسی تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از توقف برگزاری مناظره های کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

ناصر سراج با بیان این مطلب، اظهار کرد: جلسه امروز کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با محوریت برگزاری چهارمین مناظره میان کاندیداها برگزار شد و به دلیل عدم حضور کاندیدا ها در تهران و برای این که تبعیضی میان کاندیدا ها به وجود نیاید، تصمیم بر این شد که دیگر مناظره ای برگزار نشود.

وی ادامه داد: البته در این جلسه این موضوع که تا روز پنجشنبه برای تبلیغات کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری زمان اندکی باقی مانده نیز مورد توجه قرار گرفت.

8 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکنون در سه بخش اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و سیاسی با یکدیگر مناظره کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.