سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برای رای دادن ارائه کارت ملی الزامی نیست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای نگهبان از عدم مغایرت اصلاحیه ماده 19 قانون انتخابات با قانون اساسی و شرع مقدس اسلام خبر داد.

عباس کدخدایی با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز از سوی مجلس شورای اسلامی اصلاحیه ماده 19 قانون انتخابات ریاست جمهوری به شورای نگهبان ارسال شد و ما پس از بررسی در جلسه شورای نگهبان آن را تایید کردیم.

طبق قانون انتخابات، برای اخذ رای، نیاز به شناسنامه و کارت ملی بود که با این اصلاحیه، الزامی برای وجود کارت ملی نیست و شماره کارت ملی کفایت می کند، بنابراین مردم با شناسنامه و شماره کارت ملی می توانند رای دهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.