دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش مبلغ پاداش از پکن تا لندن! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سرانجام و پس از گذشت يك روز از بازي هاي المپيك وزير ورزش از اهداي 90 سكه طلا به ورزشكاراني كه موفق به كسب مدال طلا در المپيك شوند، خبر داد.

دكتر محمد عباسي كه هم اكنون در لندن حضور دارد، گفت: به ورزشكاراني كه بتوانند در رقابت هاي المپيك لندن مدال طلا كسب كنند 90 سكه طلا به عنوان پاداش اهدا خواهد شد.

اين در حالي است كه با توجه به نرخ كنوني سكه در ايران، ارزش 90 سكه معادل حدود 65 ميليون تومان است.

اين در حالي است كه دوره قبلي بازي هاي المپيك به مدال آوران طلا 100 ميليون تومان پاداش داده شده بود كه تنها هادي ساعي موفق به كسب اين پاداش شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.