جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چگونه اجاره مسکن در تهران تبدیل به آرزو شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: روند تغییرات قیمت مسکن طی سالهای اخیر به سمتی رفته که امروز اجاره مسکن مناسب در تهران به آرزو تبدیل شده است.

علی پاکزاد: دوستی می گفت تا چند سال پیش دغدغه ما خرید مسکن مناسب بود امروز آرزوی اجاره آنرا داریم، آمارهای منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران این گفته را تائید می کند. براساس تازه ترین گزارش منتشر شده از قیمت مسکن در شهر تهران، اجاره یک واحد مسکونی 100 متری در پاییز سال 91 به ماهانه یک میلیون و590 هزار تومان رسیده است.

با اجاره یک ماهه پرداختی در پاییز سال 91 برای یک ملک 100 متری در سال 88 می توانستیم یک متر مربع واحد مسکونی خرید و این اجاره بها در تابستان سال 89 معادل متوسط بهای یک متر مربع زمین در شهر تهران بوده است.

چگونه اجاره مسکن در تهران تبدیل به آرزو شد

اما زمانی می توانیم درک بهتری از دلایل تبدیل شدن اجاره مسکن به آرزو داشته باشیم که مقایسه ای بکنیم بین حداقل حقوق و اطلاعاتی که مرکز آمار ایران از اجاره بهای یک واحد 100 متری در شهر تهران منتشر کرده است نشان میدهد طی سالهای اخیر به شدت قدرت اقتصادی مزدبگیران در مقایسه با اجاره بها تهدید شده است.

در سال 89 اجاره یک واحد مسکونی 100 متری در تهران معادل دستمزد سه ماه بوده، در سال 90 به 3.5 افزایش یافته و در پاییز سال 91 از مرز 4 ماه عبور کرده است یعنی با حداقل دستمزد یک ساله می توان تنها 3 ماه هزینه یک واحد مسکونی 100 متری را در تهران تقبل کرد.

چگونه اجاره مسکن در تهران تبدیل به آرزو شد

متاسفانه عملکرد دولتهای نهم و دهم کار را به جایی رسانده است که با هزینه که در سال 91 برای سه سال اجاره یک واحد مسکونی صد متری پرداخت می شود در سال 84 برای خرید یک واحد 100 متری پرداخت می شده است، این مصداق کامل این جمله است که در ابتدای کار دولت نهم خرید خانه دغدغه مردم بود امروز در پایان کار دولت دهم اجاره یک خانه آرزوست.

چگونه اجاره مسکن در تهران تبدیل به آرزو شد

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.