جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت پراید دوباره 17‌ میلیون تومان شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه آرمان: در حالی که بازار خودرو همچنان منتظر اعلام تورم جدید بخشی در این بازار است، قیمت ها بار دیگر با افزایش روبرو شده است.

طبق گزارش خبرگزاری ها سایپا 131 ای ایکس به 16 میلیون و 800 هزار تومان و سایپا 111 ای ایکس به 17 میلیون و 800 هزار تومان در بازار رسیده است.

این در حالی است که پیش از این در آخرین اعلام قیمت شورای رقابت قیمت پراید بیش از 14 میلیون تومان اعلام شده بود. در همین میان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرده است که مجلس باید با اتخاذ تصمیمات کارشناسی همچون آزادسازی واردات خودروهای ارزان قیمت زیر۲۰ هزار دلار به کاهش قیمت ها در بازار خودرو کمک کند.

در همین میان و در حالی که قرار است به زودی نتیجه تحقیق و تفحص از صنعت خودرو منتشر شود، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اظهار کرده که اختصاص مقطعی ۲ میلیارد دلار ارز در این مسیر می تواند بسیار کارآمد باشد.

در همین میان بسیاری نیز معتقد هستند که دولت باید با حمایت منطقی از صنعت خودرو و با برنامه ریزی و راهکارهای کارشناسی قدرت خرید مردم را افزایش دهد تا بتوان از تحریم ها عبور و آن را به فرصت تبدیل کرد.

در همین میان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از روند جدی کاهش تولید خودرو در کشور تصریح كرد: تا زمانی كه تولید خودرو افزایش نیابد قیمت ها همچنان رشد خواهند داشت، البته در این مسیر باید بحث كیفیت جدی تر از گذشته پیگیری شود تا مردم بیهوده هزینه نكنند.

ایلنا نوشت، حسین گروسی با بیان اینکه حمایت از تولید مورد توجه کاندیداهای ریاست جمهوری قرار گرفته است، اظهار کرد: تا زمانی که عرضه و تقاضا تنظیم نشود نوسان قیمت خودرو ادامه خواهد داشت.

وی به ۵۵ استاندارد اجباری صنعت خودرو که ۴۲ استاندارد آن مربوط به خودروهای سواری بنزینی است اشاره کرد و افزود: استانداردهای اجباری خودرو از جمله موضوعات غیرقابل چشم پوشی در همه دنیاست و موضوعاتی مانند تامین ایمنی، مصرف سوخت و کیفیت از الزامات اجباری است که به دلیل ارتباط مستقیم با جان مصرف کنندگان هیچ قصوری در اجرای آن پذیرفته نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از روند جدی کاهش تولید خودرو در کشور تصریح کرد: تا زمانی که تولید خودرو افزایش نیابد قیمت ها همچنان رشد خواهند داشت، البته در این مسیر باید بحث کیفیت جدی تر از گذشته پیگیری شود تا مردم بیهوده هزینه نکنند. اما برهمین اساس فعالان بازار از رشد قابل توجه قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی خبر می دهند.

ایسنا نوشت، قیمت خودروهای داخلی روز گذشته با نوسان قابل توجهی همراه بوده است. در این زمینه فعالان بازار کاهش عرضه و در کنار آن افزایش تقاضای خرید این محصولات را مهم ترین دلیل رشد قیمت ها می دانند. در این شرایط افزایش قیمت خودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از به نتیجه رسیدن تحقیق و تفحص صنعت خودرو خبر داده است که به گفته وی نتایج آن به زودی اعلام می شود.

خانه ملت نوشت، موید حسینی صدر گفت: به رغم وعده های مسئولان در خصوص ساماندهی وضعیت قیمت خودرو، متاسفانه هیچ اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته و همچنان مردم از وضعیت موجود در بازار خودرو ناراضی هستند. اما در این شرایط خبری از شورای رقابت که قرار بود با دستورالعمل قیمت گذاری خود قیمت خودروها را کاهش داده و کنترل کند، نیست.

از سوی دیگر نیز یک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش قابل توجه نرخ ارز موجب شده که دیگر برخی قطعه سازان نتوانند قطعات بی کیفیت را از چین وارد کرده و به اسم تولید داخل تحویل خودروسازان دهند. امرا... امینی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد: افزایش نرخ ارز اگرچه مشکلاتی را در اقتصاد ایجاد کرده اما از آن سو هزینه های واردات را افزایش داده و توجیه تولید کالا در داخل کشور را افزایش داده است.

وی با بیان این که پیش از افزایش نرخ ارز برخی قطعه سازان قطعات بی کیفیت را از چین وارد کرده و به عنوان تولید داخلی تحویل خودروسازان می دادند، خاطرنشان کرد: با این حال از حدود یک سال اخیر این روند به شدت کاهش یافته و دیگر برای این قطعه سازان صرف نمی کند که با ارز بازار آزاد اقدام به واردات قطعات کنند.

همچنین رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه دولت باید سیاست های مؤثری را برای رفع کمبود نقدینگی صنعت خودرو به کار گیرد، گفت: اختصاص مقطعی ۲ میلیارد دلار ارز در این مسیر می تواند بسیار کارآمد باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.