جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رئیس جمهور شوم، 30 تهران خواهیم داشت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: غرضی می گوید چهار دولت قبلی اتوبوسی بودند.

سید محمد غرضی با حضور در برنامه تلویزیونی «به انتخاب شما» که از شبکه سوم سیما پخش می شود گفت: هر دولتی که در این کشور رفته، یک اتوبوس آوردند و مدیران قبلی را بردند و مدیران جدید آوردند. البته دولت آقای هاشمی 50درصد دولت آقای موسوی را آورد اما در سیستم زیرمجموعه بازهم همان اتفاق بد افتاد.

وی تصریح کرد: در دولت خاتمی هر چه ریشه بود در دولت هاشمی، همه را زد. در دولت ایشان[احمدی نژاد] هم همین کار را کردند.

وی تاکید کرد: اگر رئیس جمهور شوم معاونین وزارت خانه ها را برای 10 سال ثابت نگه می دارم و برای این کار مصوبه مجلس را می گیرم.

وی تاکید کرد: جزو کسانی هستم که ضمن عمل ناظر را می پذیرم. من خیلی در این کشور کار کردم. 100 ها میلیارد تومان کار کردم حواسم جمع بود که دستگاه های ناظر بعد از عمل وارد شوند، باختیم.

غرضی گفت: مردم به من رأی دهند، مشکلات را به سادگی حل می کنم. نهادهای بازرسی کشور را به راحتی هماهنگ می کنم تا اتفاقی مثل فساد 3 هزار میلیاردی رخ ندهد.

وی با اشاره به اینکه استان ها آب و برق و گاز دارند اما آباد نشده اند و متخصصان شهرها را ترک می کنند و به تهران می آیند افزود: تهران خیلی بد شده است و به هیچ وجه نمی تواند بزرگ تر از این شود. رئیس جمهور شوم کاری میکنم که 30 تهران در کشور داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با بیان اینکه مخالف دادن پول به ورزش نیستم ولی الان جز در دعواها این پولها هزینه نمی شود اظهارداشت: از دوره رضاخان تا الان کلاهک سیاسی از سر ورزش برداشته نشده است. یکی از دوستانم در یکی از استانها مدیر ورزش بود، چمن کاشت، هر کاری کرد این چمن سبز نشد.

غرضی با بیان اینکه من نه اصولگرا هستم و نه اصلاح طلبم افزود: من از متن انقلابم. یعنی از جایی که استعداد هست.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه من به جای دولت خدمتگزار، دولت پاسخگو تشکیل می دهم افزود: اگر موفق شدم، به تناسب استعدادی که صداوسیما و رسانه ها دارند با تمامی کسانی که در امور صاحب نظر هستند بخصوص خبرنگاران و روزنامه نگاران با سیستم بسیار خوبی، صحبت میکنم. من خودم به سراغ سوال مردم نمی روم، رسانه ها را می فرستم و به آنها پاسخ میدهم. هرگز نمی روم سراغ یکی که سوال را بهش بدهم و بگویم از من بپرس. از این غلط ها نمیکنم.

وی خطاب به مردم گفت: مردم به روش رای بدهند نه به شخص. روش من مبارزه با تورم و توسعه جمهوریت و اسلامیت است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.