"> تیموریان از الخریطیات کنار گذاشته شد
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تیموریان از الخریطیات کنار گذاشته شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: باشگاه الخریطیات "جیسی دون" بحرینی را جایگزین آندرانیک تیموریان کرد.

در حالی که پیش از این باشگاه الخریطیات قطر از مذاکره با تیموریان برای تمدید قراردادش پس از دیدارهای انتخابی جام جهانی خبر داده بود، پایگاه اینترنتی روزنامه "العرب" قطر نوشت که این باشگاه قطری به همکاری خود با تیموریان پایان داد و "جیسی دون" بحرینی را جایگزین او کرده است.

هر تیم قطری می تواند از سه بازیکن خارجی و یک بازیکن آسیایی در ترکیب خود استفاده کند. الخریطیات ترجیح داد به جای بازیکن آسیایی خود یعنی تیموریان، از جیسی دون بحرینی استفاده کند. آنها همچنین به همکاری خود با دیوکو، مهاجم کنگویی خود پایان دادند و به دنبال یافتن جایگزینی برای او هستند اما قرارداد دو بازیکن دیگر خارجی خود را تمدید کرده اند.

سایت "العرب" در حالی از انتخاب "جیسی دون" به جای تیموریان خبر داد که سایت رسمی باشگاه الخریطیات هنوز هیچ خبری را در این زمینه منتشر نکرده است.

تیموریان از الخریطیات کنار گذاشته شد

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.