جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نام جعلی خلیج ع.ر.ب.ی روی لباس خلعتبری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: محمدرضا خلعتبري با حضور در تيم عجمان امارات مجبور است نام جعلي خليج ع.ر.ب.ي را روي آستين پيراهنش تحمل کند.

در حالي که پس از تحريف تاريخ از سوي اماراتي ها و تغيير نام ليگ امارات به نام مجعول خليج ع.ر.ب.ي، پيش بيني مي شد که تا زمان بازگشت به عقب سران فدراسيون فوتبال امارات، بازيکنان ايراني به صورت خودجوش فوتبال باشگاهي اين کشور را تحريم کنند، رسانه هاي عربي امروز از امضاي قرارداد محمدرضا خلعتبري با باشگاه عجمان خبر دادند.

البته خلعتبري گفته است که امضاي قرارداد او با باشگاه عجمان پيش از تغيير نام ليگ امارات بوده است اما در شرايطي که شنيده مي شود علي کريمي با وجود داشتن پيشنهادي ميلياردي از اماراتي ها به خاطر اين تحريف تاريخي به پيشنهاد اماراتي ها پاسخ منفي داده، انتظار مي رفت که خلعتبري هم با پشت پا زدن به پيشنهاد وسوسه کننده عجمان، خود را به تحريم نانوشته فوتبال ايران پايبند نشان دهد.

بر اساس عرفي که در بيشتر ليگ هاي دنيا وجود دارد، بايد لوگوي ليگ کشورها روي آستين پيراهن بازيکنان حک شود و چه اتفاق بدي خواهد بود، نقش بستن نام جعلي خليج ع.ر.ب.ي بر روي لباس يک بازيکن ايراني و ملي پوش.

نام جعلی خلیج ع.ر.ب.ی روی لباس خلعتبری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.