يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آلوده‌ ترین شهرهای اینترنتی کدام است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مروری بر لیست آلوده های اینترنتی گویای آن است که هم چنان تهران در صدر استان های آلوده قرار دارد.

اردیبهشت ماه امسال استان تهران با داشتن 36 آدرس ارسال کننده بدافزار به عنوان آلوده ترین استان اینترنتی کشور شناخته شده و برای چندمین ماه متوالی با اختلافی فاحش این جایگاه را از آن خود کرده است.

پس از تهران استان های گیلان و مرکزی به ترتیب با داشتن 13 و 10 آدرس ارسال کننده بدافزار دومین و سومین استان های آلوده اینترنتی کشور بوده اند.

هم چنین کرمانشاه با 9 آدرس، آذربایجان شرقی و خوزستان با 7 آدرس، آذربایجان غربی و البرز با داشتن 5 آدرس آدرس ارسال کننده بدافزار رده های بعدی این جدول را به خود اختصاص داده اند.

براساس بررسی های صورت گرفته در مرکز ماهر استان های همدان، مازندران، گلستان، کردستان، کهکیویه و بویر احمد، فارس، سیستان و بلوچستان و سمنان ، ایلام و اردبیل هر یک با داشتن یک آدرس ارسال کننده بدافزار به عنوان پاک ترین استان های کشور شناخته شده اند.

هم چنین استان قزوین با داشتن دو آدرس و یزد و بوشهر و اصفهان هر یک با داشتن سه آدرس آلوده دیگر استان های پاک اینترنتی کشور در اردیبهشت ماه سال جاری بوده اند.

اردیبهشت ماه سال گذشته استان های قم با 56 آدرس آلوده و تهران با 55 آدرس آلوده در صدر جدول آلودگی ها قرار داشتند و هرمزگان، کردستان، چهارمحال و بختیاری و اردبیل هر یک با داشتن دو آدرس آلوده به عنوان پاک ترین استان های اینترنتی به شمار می رفتند.

فروردین ماه امسال نیز استان تهران با داشتن 28 آدرس آلوده ترین و استان های گلستان، کهکیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و آذربایجان غربی هر یک با داشتن یک آدرس آلوده پاک ترین شهرهای اینترنتی کشور شناخته شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.