پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قلعه نویی خارج از قلعه آبی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - واکنش امیر قلعه نویی درباره استعفای فتح الله زاده برای استقلال مهم است، چرا که این تیم به لحاظ فنی وابستگی زیادی به او دارد.

قلعه نویی خارج از قلعه آبی

شایعه ای قوی که در این چند روز در محالف عمومی پیچیده است، نشان می دهد که امیر قلعه نویی در تماسی با مقداد نجف نژاد رییس هیات مدیره باشگاه به او گفته است گه اگر فتح الله زاده در استقلال ماندنی نشود، او هم ترجیح می دهد که از جمع آبی پوشان کنار برود.

شیوه مربیگری قلعه نویی به گونه ای است که اصرار به حضور ستاره ها در تیمش دارد و او که به خوبی می داند در غیاب فتح الله زاده، احتمال جذب بازیکنان تاثیرگذار کم است، به همین دلیل از این تیم جدا خواهد شد تا بتواند در مجموعه ای دیگر فعالیت مربیگری خود را ادامه بدهد.

شنیده ها حاکی از آن است که قلعه نویی از دوستان فوتبالی خود خواسته است تا مقدمات مربیگری در یکی از تیم های حاضر در لیگ کشورهای آسیای مرکزی را فراهم کنند.

البته شنیده های خبرنکار عصر ایران حاکی از آن است که هیات مدیره باشگاه استقلال در تلاش است تا هم فتح الله زاده و هم قلعه نویی در استقلال ماندنی شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.