دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چی؟! ماشین لباس شویی ات خراب بوده رفتی استقلال؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - در برنامه زنده تلویزیونی و با حضور آرش برهانی اتفاقی افتاد در حد و اندازه های فرنود(!) البته از جنسی دیگر!! گویا میکروفن مجری دوم برنامه در پشت صحنه باز بود و گافی داد عجیب! البته آن شب و در آن برنامه تلویزیونی خاله نرگسی وجود نداشت تا قضیه را به حرفه ای ترین شیوه ممکن ماستمال کند!

چی؟! ماشین لباس شویی ات خراب بوده رفتی استقلال؟!

در همین راستا موارد زیر مطرح می شود:

* گویا این گاف را مجری دوم داده است، به هر حال از ایشان گلایه ای نیست، برخی انسان ها پشت صحنه یک طور هستند و روی صحنه طوری دیگر! مقصر مجری اول این برنامه بود که وقتی فهمید مجری دوم گاف داده نگفت: "چی؟! ماشین لباس شویی ات خراب بوده رفتی استقلال؟!"

* شنیده بودیم دور و بر انتخابات که می شود فضای رسانه ها و صدا و سیما باز می شود؛ اما فکر نمی اینقدر باز شود که برای اولین بار در تاریخ چنین جملاتی را از صدا و سیما بشنویم! به هر حال به نظر می رسد اینقدر باز شدن فضا هم درست نیست! خوبیت ندارد! خانواده نشسته برنامه ها را می بیند!

* شاید سیاست های صدا و سیما تغییر پیدا کرده است و با توجه به موفقیت کلیپ های سیا ساکتی؛ می خواهند ادب را از طریق بی ادبی کردن یاد بدهند! ... اما وجدانا قدیمی ها گفته اند ادب از که آموختی از بی ادبان؛ اما منظورشان اینقدر بی ادبی هم نبوده!

* به هر حال باید بررسی شود! شاید فردی که این حرف را زده تجربه شخصی و تلخی از رفتن به استقلال داشته است؟!

* یک دیالوگ غیرمرتبط در یک مراسم خواستگاری: چی؟! پسرتون توی صدا و سیما کار میکنه؟! ... اگه زودتر گفته بودین اجازه نمی دادم بیاین خواستگاری! نمی خوام نوه ام بی ادب بار بیاد!

* کلا تبریک می گوییم به نحوه کارمندیابی و گزینش در صدا و سیما! ... راستی! دقت کنید که این دیالوگ ها به صورت طبیعی بین همکاران رد و بدل می شود و کلا معلوم نیست در پشت صحنه ها چه خبر است!

* سابق بر این و با آن کاری که پرسپولیسی ها بعد از خوشحالی پس از گل انجام دادند؛ برخی به این نتیجه رسیدند بهتر است فقط صدای برنامه های ورزشی را گوش کنند و تصویرش را نبینند! اما این روزها متوجه شدیم صدا هم می تواند خطرناک باشد!

* احتمالا پس از این چنین چیزهایی را هم از مجریان صدا و سیما بشنویم:

- گوش مسی می خاریده رفته بارسلونا!

- دماغ رونالدو می خاریده رفته رئال!

و ... کلا گویا برخی ها بیش از آنکه تخصص ورزشی داشته باشند، تخصصشان در امور مربوط به خارش می باشد!

* توصیه جدی به مدیران صدا و سیما: حواستان باشد در حین پخش مناظره های انتخاباتی، میکروفن پشت صحنه باز نباشد، آنوقت قضیه را با ماشین لباسشویی و این حرف ها نمی شود جمع کرد! از ما گفتن بود!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.