وزارت اطلاعات خبر حمایت مصلحی از یک کاندیدا را تکذیب کرد"> وزارت اطلاعات خبر حمایت مصلحی از یک کاندیدا را تکذیب کرد
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزارت اطلاعات خبر حمایت مصلحی از یک کاندیدا را تکذیب کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

وزارت اطلاعات در بیانیه ای خبر حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری را که از سوی یکی از خبرگزاری های کشور به صورت پیامکی و مکتوب در فضای مجازی منتشر شده بود تکذیب کرد.

به گزارش مهر، وزارت اطلاعات کشورمان در بیانیه ای که دقایقی پیش بر روی خروجی سایت رسمی این وزراتخانه قرار داده است خبر حمایت وزیر اطلاعات از سعید جلیلی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات پیش رو را که از سوی یکی از خبرگزاری های کشور به صورت پیامکی و مکتوب در فضای مجازی منتشر شده بود تکذیب کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

به اطلاع ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی می رساند:

در پی انتشار پیامکی مجعول با ادعای حمایت وزیر محترم اطلاعات از یکی از کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و ارایه ی تحلیل های غیر واقعی توسط برخی از افراد و سایت های خبری، به آگاهی می رساند که ادعاهای مطرح شده کذب می باشد و این مطالب واقعیت ندارد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات

ساعتی پیش یکی از خبرگزاری های کشور خبری را ابتدا بر روی خروجی سایت خود قرار داد و سپس آن را برای مخاطبان شبکه پیامکی خود ارسال کرد که در آن آمده بود که حیدر مصلحی وزیر اطلاعات از سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده است.

منبع:عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.