يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کمیسیون عمران مجلس: آلوده بودن برنج‌های وارداتی تایید شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سخنگو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه دولت باید پاسخ گوی واردات برنج های آلوده به کشور باشد، گفت: سرطان زا بودن برنج های آلوده وارداتی مورد تأیید کارشناسان قرار گرفته است و مردم در خرید برنج دقت کنند.

به گزارش خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی با تأکید بر اینکه سخنان ضد و نقیض مسئولان در خصوص کافی بودن تولید داخل و از سوی دیگر اقدام به واردات خود نوعی بی اعتمادی را در بین مردم به راه می اندازد، تصریح کرد: حتی در صورت تشخیص کمبود محصول یا کالایی در کشور باید واردات با در نظر گرفتن استانداردهای بهداشتی صورت بگیرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرنوشت شالیزارها در استان گیلان و ساخت ویلا در آن ها افزود: مسئولان یا اطلاع دقیقی از میزان تولید ندارند یا در جریان میزان و حجم واردات نیستند!

سخنگو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه دولت باید پاسخ گوی واردات برنج های آلوده به کشور باشد، گفت: سرطان زا بودن برنج های آلوده وارداتی مورد تأیید کارشناسان قرار گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که کشور با توجه به آب و هوای مناسبی که دارد امکان تولید هر نوع محصولی را در خود جای داده است، تصریح کرد: توجه به امر تولید و کاهش وابستگی به واردات امری است همچون موتور محرک می تواند اقتصاد کشور را به جلو بکشد.

وی با بیان اینکه گویا عواملی خواهان نرسیدن کشور به مرز خودکفایی با دلایل سود جویانه درتولید برنج هستند، گفت: فاصله کمی تا رسیدن به خود کفایی برنج و رفع نیاز کشورباقی است که همت مسئولان را می طلبد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس ادامه داد: ادامه روند بی توجهی مسئولان به واردات برنج های آلوده و تهدید سلامت افراد موجب این شد که این بار نمایندگان به جای تذکر دادن به مسئولان کشور به مردم هشدار داده و خواهان توجه بیشتر آنان در حین خرید برنج شدند.

سخنگو کمیسیون عمران مجلس، یادآور شد: در صورت واردات هر نوع محصول آلوده به کشور علاوه بر وزارت صنعت، معدن و تجارت سازمان استاندارد کشور نیز مسئول بوده و باید پاسخ گو باشد.

منبع: عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.