دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نزاع خونین به خاطر سبقت! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاین: مردي كه گفته مي شود دندانپزشك است، بدون دليل و در حالي كه تعادل رواني نداشت، با حمله به راننده يك تاكسي و مسافران، مرد راننده را بشدت زخمي كرد.

حادثه ساعت 20 و 30 دقيقه روز جمعه حوالي چهارراه جهان كودك رخ داد و راننده يك دستگاه خودروي پرايد سفيد كه تعادل رواني نداشت، وقتي موفق به سبقت گرفتن از يك تاكسي نشد با وسيله برنده اي به سوي مرد راننده حمله و او را بشدت مجروح كرد.

نزاع خونین به خاطر سبقت!

در پي اين حادثه مرد مهاجم به سوي دو مسافر تاكسي نيز حمله ور شد كه آنها از محل متواري شدند.

يكي از مسافران، درباره اين حادثه گفت: من در خيابان هنگام، سوار اين تاكسي شدم.

حوالي جهان كودك، راننده يك پرايد هاچ بك كه بشدت عصباني به نظر مي رسيد و قصد سبقت داشت، وقتي متوجه شد راننده تاكسي از مسير خود كنار نمي رود، خودرو را متوقف و بلافاصله با يك تيغ مخصوص به راننده تاكسي حمله كرد.

وي افزود: او سپس به من و ديگر مسافر تاكسي ـ كه بعد متوجه شدم پسر راننده است ـ حمله ور شد كه ما از صحنه متواري شديم.

مرد مسافر يادآور شد: پس از تماس من با پليس 110، ماموران كلانتري 103 در محل حاضر شده و مرد مهاجم را پيش از فرار دستگير كردند. در بازرسي بدني از راننده پرايد، معلوم شد وي دندانپزشك بوده و بتازگي فارغ التحصيل شده است.

وي افزود: مرد دندانپزشك مي گفت مي خواهم راننده تاكسي را بكشم و ديه اش را پرداخت كنم و....

بر اساس آخرين خبرها، مرد زخمي كه از ناحيه سر، كمر و دست چپ بشدت آسيب ديده، در بيمارستان فيروزگر تهران بستري است و مرد مهاجم نيز با صدور قرار قانوني تحويل پليس شده تا در اين زمينه تحقيقات لازم انجام شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.