دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای دستمزد 300 میلیونی بازیگر «لاله» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه بانی فیلم: فیلمبرداری فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسی نیک نژاد تا یک ماه دیگر به پایان می رسد.

تاکنون حدود 70 درصد از صحنه های این فیلم جلوی دوربین رفته و گروه برای فیلمبرداری سکانس های پیست اتومبیلرانی آماده می شوند.

البته به غیر از این صحنه ها، سکانس های جاده ای «لاله» که قرار است از شمال تا جنوب کشور فیلمبرداری شود نیز باقی مانده که به زودی جلوی دوربین می رود. به گفته نیک نژاد بازی اکثر بازیگران فیلم به پایان رسیده و در سکانس های باقی مانده چند بازیگر اصلی جلوی دوربین تورج منصوری خواهند رفت.

کارگردان «لاله» در واکنش به صحبت های مرتضی شایسته در خصوص پرداخت دستمزد 300 میلیونی دست اندرکاران این فیلم به یک بازیگر زن گفت: «از آقای شایسته تعجب می کنم که چطور بدون اطلاعات درباره پروژه «لاله» صحبت می کند. ایشان بدون اینکه بخواهد با این حرف ها در سینمای ایران تشنج ایجاد می کند.»

او با اشاره به این نکته که هیچ بازیگری در این پروژه دستمزد آنچنانی نگرفته، گفت: «تمام مدارک و قراردادهای بازیگران و عوامل پروژه «لاله» موجود است و ما قصد داریم برای اولین بار بعد از پایان فیلمبرداری، این مدارک را در اختیار مطبوعات قرار دهیم تا مشخص شود کدام تهیه کننده دستمزد آنچنانی به بازیگرانش داده است. اتفاقاً همان دستمزدهایی که آقای شایسته طی این سال ها به برخی بازیگران داده، تهیه کننده «لاله» نداده است. بازیگران «لاله» زیر استاندارد بقیه پروژه ها دستمزد گرفته اند و ما از این بابت از آن ها ممنونیم.»

نیک نژاد در پایان گفت: «آقای شایسته از تهیه کنندگان قدیمی سینمای ایران است و من برای ایشان احترام خاصی قائلم، اما بهتر است قبل از اظهارنظر درباره پروژه «لاله» اطلاعاتی درست کسب کنند.»

پروانه پرتو با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.