سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: همسر کشی با همکاری معشوقه! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ابتکار: زني که با همکاري مردي که به او قول ازدواج داده بود شوهرش را کشته بود، توسط پليس آگاهي شهرستان مرودشت شناسايي و در کمتر از 24 ساعت دستگير شد.

ماموران فرماندهي انتظامي بخش زرقان شيراز، جسد فردي را در کانال آب در يکي از روستاهاي اطراف اين بخش کشف کردند. با توجه به اين که مقتول ساکن شهرستان مرودشت بود، پرونده براي رسيدگي بيشتر به پليس آگاهي اين شهرستان ارسال شد.

موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت و در تحقيقات اوليه مشخص شد مقتول با همسرش اختلاف داشته اند. همسر مقتول دستگير و در تحقيقات به قتل همسرش با همکاري فرد ديگري که به او قول ازدواج داده بود اعتراف کرد.

با تلاش ماموران همدست قاتل نيز که متواري شده بود، دستگير و در تحقيقات اظهار کرد که مقتول فردي معتاد بوده و براي اين که با همسر وي ازدواج کنم نقشه قتل شوهرش را طراحي و او را به قتل رسانديم. در اين مورد پرونده تشکيل و براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.