جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حراج عکس‌ های منتشر نشده یک بازیگر زن - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: بیش از 3700 عکس منتشرنشده از مریلین مونرو بازیگر معروف هالیوود به حراج گذاشته می شود.

این عکس ها اثر میلتن اچ. گرین عکاس معروف دهه های 1950 و 1960 است و قرار است روز 27 ژوئیه توسط «پروفایلز این هیستوری» فروخته شود.

گرین که عکاس مد و عکاس افراد معروف بود، عکس هایی فراموش نشدنی گرفت که روی جلد بیش از 100 مجله مانند «لایف»، «لوک»، «گلمور»، «تاون اند کانتری» و «وُگ» کار شد.

حراج عکس‌ های منتشر نشده یک بازیگر زن -

گرین طی چهار سال در 52 جلسه از مونرو عکس گرفت.

حراجی همچنین شامل 75 نگاتیو اصلی و اسلاید از چهره هایی چون استیو مکویین، کیم نواک، سوزان ساراندون، باربارا استرایسند، الیزابت تیلور، جین فاندا، آدری هپبرن و کری گرانت است.

مونرو در فیلم هایی چون «چگونه می توان با یک میلیونر ازدواج کرد»، «نیاگارا»، «آقایان موطلایی ها را ترجیح می دهند»، «رودخانه بدون بازگشت»، «خارش هفت ساله» و «بعضی ها داغش را دوست دارند» بازی کرد. او پنجم اوت 1962 در 36 سالگی درگذشت.

سال گذشته برگزارکنندگان جشنواره فیلم کن به مناسبت پنجاهمین سال درگذشت مونرو، او را چهره پوستر جشنواره قرار دادند. سال 2012 همچنین مونرو موضوع فیلم «هفته من با مریلین» با بازی میشل ویلیامز بود. درام موزیکال «Smash» تولید شبکه ان بی سی نیز به او ادای احترام کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.