حضور همزمان هر سه عضو ائتلاف 2+1 در صحنه و خصوصاً مشارکت فعال در مناظره های تلویزیونی سوال برانگیز شد تا جایی که اسباب طعنه صریح محسن رضایی به آنها را در سومین مناظره فراهم ساخت و پرسید :با وجود این اختلافات جدی چگونه با هم ائتلاف تشکیل داده اید؟!"> حداد عادل به نفع کدام نامزد انصراف داد/ تشکر قالیباف
جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حداد عادل به نفع کدام نامزد انصراف داد/ تشکر قالیباف ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - هر چند غلامعلی حداد عادل در بیانیه انصراف خود از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به صراحت نگفته به سود کدام یک از کاندیداها کنار رفته است اما اشاره وی به "تعهد قبلی" را می توان اقدامی در چارچوب ائتلاف 1+2 و نه به سود نامزدهای خارج از این ائتلاف دانست.

در بند سوم بیانیه انصراف وی آمده است: «شرکت اینجانب در ائتلافی که به «ائتلاف سه­ گانه» یا «ائتلاف پیشرفت» موسوم شد دقیقاٌ برای آن بود که نامزدهای اصول­گرا در رقابت با یکدیگر سبب شکست اصول­گرایان نشوند. ما با هم برای تلاش در راه پیروزی اصول­گرایان عهد و پیمان بسته­ بودیم و من دقیقاً بر آن عهد و پیمان استوار مانده ­ام.»

در ابتدای بحث های انتخاباتی او و علی اکبر ولایتی و محمد باقر قالیباف ائتلاف 3 نفره ای را سامان دادند و طی آن پیمان بستند درپایان تنها یکی باقی بماند اما حضور همزمان هر سه در صحنه و خصوصا مشارکت فعال در مناظره های تلویزیونی سوال برانگیز شد تا جایی که اسباب طعنه صریح محسن رضایی به آنها را در سومین مناظره فراهم ساخت و پرسید :با وجود این اختلافات جدی چگونه با هم ائتلاف تشکیل داده اید؟!

حداد عادل در بیانیه انصراف خود تاکید کرده با این کار می خواسته نشان دهد که به عهد خود وفادار مانده است و در چارچوب ائتلاف سه گانه (2+1) عمل کرده و به نفع این ائتلاف کنار رفته است تا سبد رأی ائتلاف ، به سمت تمرکز برود و جریان اصولگرایی بتواند در برابر اصلاح طلبان ، برنده شود.

این نکته ای است که محمدباقر قالیباف نیز به آن اشاره کرده و در پی انصراف هم تیمی اش در ائتلاف ، از او به خاطر پایبندی به توافقات تشکر کرده است و به احتمال قوی ، در صورت رأی آوری قالیباف ، یکی از پست های مهم کابینه را به او خواهد سپرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.