جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میلیونرها کجا زندگی میکنند؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

میلیونرها کجا زندگی میکنند؟!

مسکو با وجود اینکه در رده بندی شهرهایی که میلیونرها را در خود جای داده اند قرار ندارد با داشتن ۶۴ میلیاردر در رده دوم قرار می گیرد.

فهرستی از شهرهایی را که بیشترین میلیاردرها از واحد پولی دلار همچنین بیشترین میلیونرها را در خود جای داده اند منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، روزنامه گاردین چاپ لندن اخیرا با چاپ مقاله ای لیست شهرهایی را که بیشترین میلیاردرها از واحد پولی دلار همچنین بیشترین میلیونرها را در خود جای داده اند منتشر کرده است.

برپایه این گزارش ، بدین ترتیب توکیو با ۴۶۱ هزار میلیونر دارای بیشترین تعداد میلیونر در دنیاست. پس از آن نیویورک با ۳۸۹ هزار نفر در رده بعدی قرار می گیرد. اما نیویورک دارای رکورد بیشترین میلیاردرهای جهان است. حدود ۷۰ میلیاردر در این شهر بزرگ آمریکایی زندگی می کنند.

مسکو با وجود اینکه در رده بندی شهرهایی که میلیونرها را در خود جای داده اند قرار ندارد با داشتن ۶۴ میلیاردر در رده دوم قرار می گیرد.

اما نکته قابل توجه کشور چین و شهر هنگ کنگ است. در حال حاضر هنگ کنگ در رده چهارم بین شهرهایی قرار دارد که بیشترین میلیاردرها در دنیا را در خود جای داده است.

کارشناسان پیش بینی می کنند تا سال ۲۰۲۰ چین بالاتر از ژاپن به یکی از بهترین کشورها برای پذیرایی ثروتمندان بزرگ دنیا تبدیل شود

منبع: www.links.iranvij.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.