خاطرات تان را دانلود و بعدا بازیابی کنید!

"> خاطرات تان را دانلود و بعدا بازیابی کنید!
سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خاطرات تان را دانلود و بعدا بازیابی کنید! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آیا بشر امکان آپلود و ذخیره خاطرات خود را همانند داده های دیگر درکامپیوتر خواهد داشت؟ به گفته دانشمندان این در دهه های آتی امکان پذیر خواهد شد و می توانیم با استفاده از روش هایی خاطراتمان را ذخیره و در آینده آنها را باز یابی کنیم. این نوع ادغام بین تکنولوژی کامپیوتر و مغز انسان بخاطر یافته های جدید عصب شناسان است که بخوبی با علم کامپیوتر و هوش مصنوعی می توان آن را پیاده سازی کرد.

Ted Berger عصب شناس دانشگاه Southern California گفت،”این مساله در حال حاظر خارج از توانایی هایمان است اما ما درحال تلاش برای یافتن راهی هستیم تا به روشی برای برگرداندن ویژگی های مغز دسترسی یابیم.” Bergerm و Sam Deadwyler با نصب حافظه در مغز موش ها و شبیه سازی بخش های مشخصی از هیپوکامپ با سیگنال های الکترونیکی سعی در یافتن اطلاعات جدید در این باره دارند.

خاطرات تان را دانلود و بعدا بازیابی کنید!

Berger گفت ما قادریم در اثر بلاک کردن حافظه، هیپوکامپ را غیر فعال کنیم و سپس بطور الکتریکی بخش خاصی را برای ایجاد حافظه جدید شبیه سازی کنیم. ما نشان دادیم که این شیوه در میمون ها و موش ها کار می کند و فکر می کنیم که میتوان این را روی انسان ها نیز پیاده کرد. در موسسه Massachusetts گروهی توسط Ed Boyden برای ساخت ابزار جدید برای کاوش مغز ایجاد شده است.

امسال، Boyden و همکارانش پروتئین جدیدی را در جلبک ها کشف کردند که قادر است نور را به برق تبدیل کند. وقتی این پروتئین با نام channelrhodopsin در نورون های خاص معرفی می شوند، به آنها اجازه می دهد تا بوسیله نور را ه اندازی شوند. الگوها می توانند بصورت ضرب های الکتریکی تفسیر شوند و سپس ترسیم شوند.

با استفاده از این پروتئین با نور می توان نورون ها را خاموش و روشن کرد. Boyden امیدوار است که بتوان بزودی یک سویئچ روشن و خاموش برای سلول های مغز ایجاد کرد. که میتواند یک امتیاز بزرگ برای بیماران با اختلالات مغزی باشد. Boyden گفت، کار قبلی مان خاموش کردن نورون ها در مغز بود. ما قادریم الگوهای فعال را به عقب برگردانیم و نتیجه را ببینیم. یک مشکل برای کپی کردن و آپلود کردن یک مجموعه کامل از حافظه انسان وجود دارد. بنظر می رسد که زمانی که درحال استفاده از خاطرات نیستند، خاطرات شما نا پدید می شوند.

منبع: کانال

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.