دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سقوط آزاد موفقیت آمیز مادربرزگ 102 ساله! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تعداد کسانی که مرز یک قرن زندگی را پشت سر گذاشته اند در دنیا نسبت به جمعیت بیش از هفت میلیاردی شاید خیلی زیاد نباشد، اما تعداد سرحال های این جامعه قطعا بسیار کم است.

به گزارش بانکی دات آی آر، برای پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی که پا به این سن و سال گذاشته اند حتی حتی قدم زدن بدون نیاز به کمک دیگران هم افتخار محسوب می شود.

اما یک پیرزن 102 ساله نشان داد که می شود حتی در این سن هم قدرتمندانه نه تنها راه رفت که یک سقوط آزاد پرهیجان را تجربه کرد.

سقوط آزاد موفقیت آمیز مادربرزگ 102 ساله!

دوروتی کاستر بانوی 102 ساله ای است که توانست تجربه شگفت انگیز سقوط آزاد را برای خود به ثبت برساند.

خانم کاستر به تازگی با تکمیل پروسه بیس جامپ خود تولد 102 سالگی اش را جشن گرفت.

به گفته مربی خانم کاستر، او مسن ترین فردی است که روند این پرش را به طور کامل انجام داده است.

اقدام خانم کاستر 102 ساله به خوبی نشان داد که سن شناسنامه ای را می توان به سادگی با اقدامات شجاعانه و زندگی بخشی مثل این پرش پشت سر گذاشت.

منبع:BANK.IR

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.