جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عارف: به نفع کسی کناره گیری نمی کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در مقابل درخواست طرفدارانش که خواستار ائتلاف روحانی و عارف بودند اعلام کرد که تا آخرین لحظه در انتخابات می ماند.

محمدرضا عارف صبح دوشنبه در دیدار مردم کرمان در محل خانه شهر گفت: امروز به سوی شما آمده ام و دست یاری به سوی شما دراز می کنم.

وی کرمان را بهشت معادن ایران دانست و ادامه داد: باید به جای خام فروشی به دنبال فرآورده های معدنی در استان باشیم و با اولویت صنایع تبدیلی را گسترش داده و مشکل آب استان را حل کنیم.

عارف تحقق آرمان ها و ارزش های انقلاب را علت حضور خود در انتخابات عنوان کرد و افزود: با حاکمیت، عقلانیت و خردمندی می توان بر مشکلات جامعه پیروز شد.

وی تصریح کرد: آمده ایم در دولت آینده و با کمک مردم جایگاه اول منطقه را بدست آوریم و همه ما باید در انتخابات شرکت کنیم و رمز پیروزی ما مشارکت همه است و ما نباید با صندوق های رای قهر کنیم چون قهر عقب نشینی است و اصلاح طلب عقب نشینی نمی کند.

این کاندیدای ریاست جمهوری انتخابات شهر و روستا را نماد مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت: کشور باید به دست مردم و با حضور آنها اداره شود.

وی با اشاره به اینکه آمده ایم تا پیروز شویم و تفکر اصلاحات باید پیروز شود، افزود: تفکر اصلاحات یعنی توسعه یافتگی و رسیدن به جایگاه اول منطقه است و تفکر اصلاحات می تواند 700 فرصت شغلی را در سال ایجاد و با گرانی مبارزه کند.

عارف تصریح کرد: درآمد نفت ثروت ملی و متعلق به آیندگان است و باید برای تولید موثر و ایجاد شغل استفاده شود و با در آمد 22 میلیارد ریالی از محل فروش نفت می توان نرخ ارز را تک نرخی کرد.

این کاندید ریاست جمهوری گفت: باید از ظرفیت های قانونی برای آزادی و مردم سالاری دینی استفاده کرد و با مشارکت مردم ناهنجاری های اجتماعی از جمله اعتیاد را ریشه کن کرد.

وی افزود: ما باید پیروز شویم چون به نسل سوم و چهارم مدیونیم و برای جوانان شغل و مسکن ایجاد کنیم و کشور را از دایره جنگ بیرون بکشیم و رابطه دوستانه بر مبنای احترام متقابل با همه کشورها داشته باشیم.

عارف گفت: ما در مقابل امام، خون شهیدان و آرمان های انقلاب مدیونیم و باید جامعه ای دین دار داشته باشیم نه جامعه ای دین گریز و ما نمی خواهیم جامعه بدست نااهلان و نامحرمان بیفتد چون می خواهیم آرامش و پیشرفت داشته باشیم و کمر گرانی را می شکنیم تا همه خانه، شغل و مسکن داشته باشند.

وی ادامه داد: باید پیروز شویم تا ثابت کنیم که حرف آخر را مردم می زنند و آرامش را به بازنشستگان برگردانیم تا ایرانی آباد، آزاد و شاد داشته داشته باشیم و مشکلات کشاورزی را حل می کنیم.

این کاندید ریاست جمهوری یادآور شد: مطالبات بحق زنان را پیگیری می کنیم و منزلت را به معلمان بر می گردانیم و کشور را بر مبنای منزلت و عقلامیت اداره می کنیم.

وی تنوع فرهنگی را یک مزیت برای کشور برشمرد و افزود: اگر بخواهیم تفکر اصلاحات پیروز شود باید به پای صندوق های رای بیاییم، رای ندادن اعتراض نیست عقب نشینی است و تفکر اصلاح طلبی عقب نشینی را نمی پذیرد.

عارف گفت: ما باید با حضور حداکثری تفکراصلاحات را پیروز کنیم تا راه برای پیشرفت کشور باز شود و همه اقشار مختلف مردم مطالبات بحقی دارند که پیروزی اصلاحات زمینه را فراهم می کند.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری همچنین دانشجویان را سرمایه های معنوی جامعه عنوان کرد و ادامه داد: ما آمده ا ایم تا دانشجو احساس منزلت و غرور کند و ما باید قدر سرمایه دانشجویان را بدانیم.

در میتینگ انتخاباتی محمدرضا عارف عده ای از طرفداران اصلاحات ضمن شعار" عارف، روحانی، ائتلاف ، ائتلاف" خواستار ائتلاف شدند که با برخورد سرد عارف مواجه شدند و مجری میتینگ در پایان از زبان عارف اعلام کرد که تا پایان در صحنه انتخابات باقی می ماند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.