پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: داریوش مهرجویی درباره کتاب کارنامه چهل ساله گفته است: «به نظر من این کتاب می تواند در بحث روزنامه نگاری یکی از کتاب هایی باشد که کاملا با رعایت اصول مصاحبه نگارش شده و برای اهل فن و بخصوص ژورنالیست ها بسیار کارآمد است.»

نشر مرکز به تازگی گفتگوی مفصل مانی حقیقی با داریوش مهرجویی را در قالب کتابی با عنوان «مهرجویی: کارنامه چهل ساله» منتشر کرده است.

حقیقی پیش از این مستندی نیز به همین نام ساخته بود، و این کتاب نسخه کامل تر همان گفتگوست که فیلم به فیلم، پیش می رود و حاوی نکات جالب و خواندنی، از زندگی و آثار این فیلمساز نام آشناست؛ از الماس 33 تا سنتوری. کتاب همان قدر درباره ی وجوه سینمایی و هنری کارنامه ی مهرجویی است، که به شکلی غیر مستقیم، راوی نزدیک به پنج دهه شرایط فرهنگی این سرزمین، و خاطرات و خطرات فیلم ساختن در آن است.

کتاب همراه با آلبوم عکس و تصاویر پشت صحنه فیلم ها با قیمت 17900 تومان منتشر شده است. این کتاب در ۹ فصل درباره ساخت آثاری چون الماس ۳۳، گاو، آقای هالو، پستچی، دایره مینا، مدرسه ای که می رفتیم، الموت، سفر به سرزمین آرتور رمبو، اجاره نشین ها، شیرک، هامون، بانو، سارا، پری، درخت گلابی، دختر دایی گمشده، میکس، بمانی، مهمان مامان و سنتوری پرداخته است.

این تصاویر از فصل پایانی کتاب و بعد از بررسی فیلم سنتوری انتخاب شده است. در فصل های مختلف کتاب، عکس هایی از پشت صحنه هر فیلم نیز منتشر شده است.

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

داریوش مهرجویی وقتی کوچک بود

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

نوجوانی و جوانی آقای کارگردان

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

جوانی و آغاز حرکت به سمت سینما

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

داریوش مهرجویی در کنار پدر و مادرش

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

مهرجویی در کنار همسرش، فریار جواهریان

عکس: داریوش مهرجویی از طفولیت تا ازدواج

کارگردان «هامون» با دخترش «مریم»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.