چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: "ایران" سوژه اول جمع آوری اطلاعات آمریکا از خاورمیانه: 14 میلیارد گزارش در یک ماه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طبق اسنادی که اخیرا افشا شده است ، ایران مهم ترین هدف جمع آوری اطلاعات دستگاه های اطلاعاتی آمریکا در منطقه خاورمیانه است.

"ایران" سوژه اول جمع آوری اطلاعات آمریکا از خاورمیانه: 14 میلیارد گزارش در یک ماه

به گزارش عصر ایران بر اساس افشاگری جدید روزنامه گاردین بریتانیا، ایران به همراه پاکستان، اردن و مصر چهار کشوری هستند که در صدر اولویت های جمع آوری اطلاعات دستگاه های جاسوسی آمریکا قرار دارند.

بر اساس این گزارش تنها در عرض یک ماه منتهی به آخر مارس سال میلادی جاری دستگاه های اطلاعاتی آمریکا در مجموع 14 میلیارد گزارش (شامل انواع دریافت های اطلاعاتی از ایران من جمله شنودهای اطلاعاتی و رصد های اینترنتی و..) درباره ایران جمع آوری کرده اند.

پس از ایران، پاکستان با 13 و نیم میلیارد در مکان دوم قرار دارد و کشور اردن با 12 میلیارد و هفتصد میلیون گزارش در مکان سوم قرار گرفته است.

کشورهای مصر و هند در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفته اند.

این گزارش نتیجه افشاگری اخیری است که از سوی روزنامه های گاردین بریتانیا و واشنگتن پست آمریکا از عملیات های جاسوسی مخفیانه سازمان های اطلاعاتی آمریکا از مکاتبات و مکالمات اینترنتی و تلفنی شهروندان آمریکایی، منتشر کرده اند.

طبق این گزارش ها سازمان امنیت ملی آمریکا(NSA) با کسب مجوز محرمانه از کنگره پس از یازدهم سپتامبر مکالمات و مکاتبات تلفنی و اینترنتی شهروندان آمریکا را کنترل می کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.