چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خاتمی بگوید روحانی، می پذیریم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران؛ سعید شمس - " محمد رضا عارف یا حسن روحانی" اگر قرار بر این باشد که اصلاحات به اجماع انتخاباتی برسد، پاسخ این سؤال مهم خواهد بود که روحانی که منتسب به هاشمی است در صحنه انتخابات بماند یا عارف که به عنوان «یار» سید محمد خاتمی شناخته می شود.

«اگر بحث پیرامون گفتمان اصلاح طلبی است، دلیلی ندارد که کسی به غیر از عارف مطرح شود. البته هر ساز و کاری که مورد تایید آقای خاتمی باشد، مورد قبول عارف خواهد بود.»

حسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد رضا عارف در گفت و گویی کوتاه به سؤالات «عصر ایران» پاسخ می گوید:

قبول دارید که در بحث اجماع اصلاح طلبان، بیشتر نظرات متوجه روحانی است؟

اگر بحث پیرامون گفتمان اصلاح طلبی است، دلیلی ندارد که کسی به غیر از عارف مطرح شود. البته هر ساز و کاری که مورد تایید آقای خاتمی باشد، مورد قبول عارف خواهد بود.

یعنی اگر خاتمی رای به ماندن روحانی بدهند، ایشان قبول خواهند کرد؟

تاکید بنده این است که اگر قرار باشد شرایط انتحاباتی اصلاح طلبان را سیدمحمد خاتمی تعیین کند، هر آنچه را تصمیم بگیرند؛ آقای عارف بدون شک قبول خواهند کرد.

با توجه به تحرکات زمان تبلیغاتی، موقعیت کاندیدای حمایتی تان را چطور می بینید؟

به نظر من محمدرضا عارف تنها کاندیدایی هستند که به نمایندگی از جریان اصلاحات وارد انتخابات شده اند و مشاهدات موجود نشان می دهد که ایشان یکی از چهره های شانس دار هستند و به همین دلیل طرفدارانش منتظر هستند تا پیروزی اش را جشن بگیرند.

ستاد عارف کدام کاندیدا را رقیب جدی خود می داند؟

عارف همیشه گفته است و همچنان اعتقاد دارد که «عدم مشارکت» را رقیب اصلی خود می داند. اگر مردم به مانند گذشته برای رای دادن رغبت داشته باشند و در محل رای گیری حاضر شوند، هیچ یک از کاندیداهای فعلی توان رقابت با عارف را ندارند و او می تواند به عنوان برنده انتخابات معرفی شود. پس باید گفت به صحنه آمدن رای های خاکستری و خاموش قطعا کاندیدای اصلاحات را به ریاست جمهوری خواهد رساند.

کدام ویژگی عارف را متناسب و همخوان با جایگاه مهم ریاست جمهوری می بینید؟

ایشان چهره ای علمی است که سابقه اجرایی دارد و سه دهه در کنار استادی دانشگاه، بر اساس توانمندی ها سمت های مهمی چون معاونت اولی را تجربه کرده است. به نظر من حضور او در کسوت رییس جمهوری زیبنده ایران است و در سطح دنیا هم نشانه این خواهد بود که جمهوری اسلامی خواستار صلح و دوستی است و در داخل هم انعکاس پاستورنشینی عارف نشانگر این خواهد بود که قرار است تنش ها و کدورت ها رفع شود و اقشار مختلف آشتی خواهند کرد که در نتیجه نشاط عمومی موجب خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.