پرس: رونالدو در رئال می ماند"> پرس: رونالدو در رئال می ماند
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرس: رونالدو در رئال می ماند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرس: رونالدو در رئال می ماند

رونالدو که تا سال 2015 با رئال قرارداد دارد، هنوز قراردادش را با اين باشگاه تمديد نکرده و گزارش ها حاکي از آن است که او تمايلي براي تمديد قرارداد ندارد. گفته مي شود باشگاه منچستريونايتد سخت به دنبال به خدمت گرفتن اوست اما پرس مطمئن است که اين ستاره پرتغالي در برنابئو خواهد ماند.

او در گفتگو با نشريه مارکا گفت:" سعي مي کنم به شفاف ترين حالت ممکن صحبت کنم. هدف من، هدف رونالدو است و هدف همه طرفداران رئال هم اين است که او براي سال هايي طولاني در اينجا بازي کند. وقتي افراد زيادي به دنبال يک هدف باشند، آن اتفاق تحقق پيدا خواهد کرد. من و باشگاه رئال هم به دنبال يک هدف هستيم.

کريس رونالدو هم اين را مي خواهد. بدون کوچکترين ترديدي، رونالدو هم به دنبال ماندن در رئال است.

ما دائما با او در تماس هستيم. اگر از من مي پرسيد که ما در مورد پول صحبت مي کنيم يا نه، بايد بگويم پاسخ منفي است زيرا زمان آن هنوز نرسيده است. زمان آن بعد از بازگشت او از تعطيلات است."

پرس همچنين تاکيد کرد که حفظ رونالدو در رئال، تنها براي رقابت با بارسا و مسي نيست و اعلام کرد که رونالدو را بهتر از ستاره آرژانتيني حريف مي داند.

" رئال رونالدو را تنها به اين خاطر که بارسا مسي را دارد، نمي خواهد. ما او را مي خواهيم چون بهترين بازيکن دنياست؛ چه مسي باشد و چه نباشد.

ما مي خواهيم او بماند و هنوز دو سال از قرارداد او باقي مانده است. پروژه آينده ما در اطراف او شکل خواهد گرفت. تيم ها هميشه به بازيکنان بزرگ وابسته هستند. زماني به دي استفانو و در دوره اي به زيدان. اکنون هم تمرکز روي رونالدو است. در دنيا، بازيکني بهتر از او براي تيم ما وجود ندارد.

ما معتقديم که رونالدو در تاريخ باشگاه جايگاهي در کنار دي استفانو پيدا خواهد کرد."

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.