دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دیپلمات سابق آمریکا در ایران:اوباما به رییس جمهور بعدی ایران نامه تبریک بنویسد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دیپلمات سابق آمریکا در ایران:اوباما به رییس جمهور بعدی ایران نامه تبریک بنویسد

به گزارش عصر ایران " جان لیمبرت" دیپلمات سابق آمریکا و یکی از گروگان های آمریکایی در ماجرای اشغال سفارت آمریکا در تهران، در یک نشست درباره انتخابات در ایران با ارایه این پیشنهاد به اوباما گفت که آمریکا نباید در مسایل مربوط به انتخابات ایران دخالت کند.

لیمبرت با اشاره به اینکه باید انتخابات ایران مساله این کشور دانسته شود، افزود واشنگتن نباید به گونه ای عمل کند که نتیجه انتخابات ایران به عنوان پیروزی یا شکست آمریکا تعبیر و تفسیر شود و حکومت ایران این بهانه را به دست آورد که مخالفان خود را به حمایت از جانب آمریکا متهم کند.

این دیپلمات سابق همچنین افزود که اوباما نباید در نامه خود به رییس جمهور منتخب ایران از مسایلی چون تروریسم و ضرورت رعایت مسایل حقوق بشر در ایران نامی به میان آورد.

لیمبرت یکی از دیپلمات های سابق آمریکا است که پیشتر سمت معاونت امور ایران در وزارت خارجه آمریکا را بر عهده داشت . وی یکی از 50 گروگان آمریکایی بود که به مدت 444 روز در اختیار دانشجویان پیرو خط امام بود.

وی یکی از معدود مقامات و دیپلمات های سابق آمریکا است که خواستار از سرگیری گفتگو ها با ایران و برقراری مجدد رابطه دولتش با تهران است .لیمبرت به دلیل اقامت طولانی مدتش در ایران تسلط کاملی به زبان فارسی دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.