جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: اگر بالکن کوچک، حیاط پشتی وسیع یا پاسیو در خانه دارید با این 15 ایده می توانید آن را به زیباترین و فریباترین شکل ممکن تزئین کنید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

مهم نیست اندازه حیاط یا بالکن شما چقدر است، اگر دکوراسیون آن را به صورت الگوهای ترافیکی تزئین کنید نمای زیبا و متفاوتی پیدا خواهد کرد. این کار را می توانید به روش های مختلف انجام دهید. به طور مثال، می توانید مسیر پیاده روی در آن ایجاد کنید. یا درخت و شمشاد در گوشه و کنار بکارید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

اگر داخل خانه شومینه دارید، حتما می دانید چه لذتی دارد در روزهای سرد زمستان با دوستان دور آتش جمع شوید یابه تنهایی در کنار آن کتاب مطالعه کنید. می توانید همین فضای گرم و دلچسب را به بیرون خانه نیز منتقل کنید. گرمای آتش باعث جمع شدن انسان ها دور یکدیگر می شود. اگر فضا و بودجه کافی دارید، سعی کنید یک شومینه بزرگ و زیبا در گوشه ای از بالکن یا حیاط بسازید و با مبلمان زیبا اطراف آن را تزئین کنید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

نیمکت، صندلی و حتی چهارپایه های کوتاه همه برای فضای حیاط و بالکن مناسب هستند. اگر بتوانید از همه نوع صندلی در حیاط پشتی خانه یا ویلای خود استفاده کنید، در واقع شمایل زیبایی به آن بخشیده اید. از این لحاظ که مثلا صندلی های کوتاه برای کودکان مناسب است، یا صندلی های پشتی دار، نرم و راحت هستند. روی نیمکت می توان دسته جمعی کنار هم نشست و گفت وگو کرد.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

در داخل خانه می توانید با انواع قاب عکس و مبلمان های شیک، دکوراسیونی خیره کننده داشت. همین کار را هم با کمی تفاوت می توان در فضای خارج از خانه انجام داد. به طور مثال، با دو مبل، یک میز و گلدان می توانید به حیاط یا بالکن خود شخصیت جدیدی بدهید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

مسیر ورودی در فضای بیرون از خانه بسیار مهم است. مثلا با کمی پیچ دادن به مسیر می توانید تا اندازه ای آن را رمزآلود کنید. یا، با استفاده از آجرهای قرمز می توانید یک مسیر حرکت به سمت صندلی های حیاط پشتی خانه ایجاد کنید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

روی میز ناهارخوری داخل بالکن یا حیاط می توانید از گلدان هایی با اندازه و رنگ های متنوع که گل های مختلفی هم دارند، استفاده کنید. البته باید ترجیحا از گلدان های سبک استفاده کنید تا جابه جایی راحتی داشته باشد. حتی می توانید تعدادی از آنها را در گوشه ای از بالکن، پاسیو یا حیاط قرار دهید. در فصل های مختلف نیز می توانید از گل های همان فصل کمک بگیرید تا حال و هوای تازه ای داشته باشد.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

یکی از بهترین ایده ها برای فضاسازی بهتر برای حیاط یا بالکن این است که همه ابزار و وسایل موردنظر در دسترس باشند. به این منظور، طبقه ای روی دیوار نصب و قلاب هایی به آن آویزان کنید و جارو، حوله، قیچی و ... را از آنها آویزان کنید. یا می توانید همین ایده را زیر کانتر یا میز هم پیاده کنید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

برای دکوراسیون فضای بیرون از خانه باید تا حد امکان در هزینه ها صرفه جویی کنید. برای این منظور می توانید به طور مثال، زیر میز را به گلدان تبدیل کنید. به این ترتیب، می توانید در فضا نیز صرفه جویی کنید. البته باید گلدان و شیشه میز فاصله زیادی از هم داشته باشند تا گیاهان تنفس کنند.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

برای فضای بیرون از خانه نیز باید چیدمان مبلمان را در نظر داشت. به طور مثال، در یک فضای کوچک، یک نیمکت و میز ناهارخوری در گوشه دیوار قرار دهید. برای فضاهای بزرگ تر هم از فرش و مبلمان راحتی می توانید استفاده کنید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

شاید دوست داشته باشید فضای نشیمن بیرون از خانه تان کاملا شخصی باشد و کسی از بیرون شما را نبیند. برای پوشاندن اطراف می توانید از انواع درختچه ها و گلدان های بزرگ استفاده کنید تابه طور زیبا و با کمک عناصر طبیعی دید دیگران را کور کرده باشید.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

شاید یکسال دوست داشته باشید از رنگ نارنجی استفاده کنید و سال بد تصمیم بگیرید طرح راه راه برای مبلمان یا صندلی های خود استفاده کنید. برای این این تنوع و تغییرات هزینه های بالایی برایتان نداشته باشد از انواع روکش های پارچه ای استفاده کنید. برای بالکن یا حیاط باید از پارچه هایی استفاده کنید که در برابر آفتاب و دیگر شرایط جوی دوام داشته باشد.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

گلدان های کوچک یکی از بهترین عناصر برای زیباسازی فضای بیرون از خانه، اطراف میز ناهار خوری و کنار دیگر میزها است.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

مزیت بالکن برای تبدیل شدن به فضای نشیمن دنج و زیبای بیرون از خانه، این است که در ارتباط مستقیم با خانه است. یعنی رفت و آمد بین این دو فضا آسان است.

14 روش برای دکوراسیون بالکن و حیاط

دیوار در فضاهای خارج از خانه بسیار نازیبا و کسل کننده به نظر می رسد. برای فرار از این حالت می توانید از گلدان های دیواری، آثار هنری زیبا، کاشی یا سنگ کاری استفاده کنید تا شخصیتی جدید و دلنشین پیدا کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.