جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کریمی: سه شنبه در آزادی حاضر خواهم بود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: علی کریمی در بازی لبنان برای حمایت از تیم ملی در آزادی حاضر خواهد بود

اگر لبنان را در بيروت و ازبكستان را در تهران شكست داده بوديم و يا حداقل به آنها نمي باختيم ديگر براي بازي با قطر در دوحه كه اتفاقا با آنها هم در ورزشگاه آزادي مساوي كرديم اينقدر استرس نداشتيم اما انگار به انجام كارهاي سخت عادت داريم.

ما قطر را در خانه اش در حالي شكست داديم كه آنها فقط بايد برنده مي شدند تا اميدي به حضور در مرحله پلي آف جام جهاني داشته باشند. ما قطر را بدون كريمي، دژاگه، پولادي و رحمتي شكست داديم و حالا با اين پيروزي اميدهايمان براي صعود مستقيم به جام جهاني بيشتر شد. علي كريمي در مصاحبه با ایران ورزشی درباره تيم ملي صحبت کرده است:

از بازي تيم ملي با قطر شروع كنيم.

من قبل از هر چيز به بچه هاي تيم ملي، كادر فني و علاقه مندان به فوتبال تبريك مي گويم. بازي با قطر در دوحه شرايط خاص خودش را داشت. گرماي هوا از يك طرف و تلاش آنها براي رسيدن به پيروزي و استقبال نسبتا خوبي هم كه انجام داده بودند همه نشان از انگيزه آنها براي موفقيت بود اما در نهايت اين اتفاق نيفتاد و بچه هاي ما با شايستگي به پيروزي رسيدند.

بازي دو نيمه متفاوت داشت و...

طبيعي است كه در نيمه اول، بازيكنان به خاطر شرايط آب و هوايي قطر خيلي به خودشان فشار نياوردند با اين حال فرصت گلزني داشتند كه از دست رفت. از طرفي فكر مي كنم در 45 دقيقه اول به فكر شناخت بيشتر و ارزيابي حريف بودند.

و نيمه دوم.

نيمه دوم خيلي بهتر بازي كرديم و غير از گلي كه زديم يك فرصت ديگر را هم قوچان نژاد و يك فرصت را هم شجاعي از دست داد ضمن اينكه توپ و ميدان هم در اختيار ما بود و خدا را شكر سه امتياز باارزش اين بازي را گرفتيم تا راه صعود مستقيم به جام جهاني هموارتر شود.

کریمی: سه شنبه در آزادی حاضر خواهم بود

سه شنبه همين هفته با لبنان بازي داريم، آن بازي را چطور ارزيابي مي كنيد؟

لبنان در دقيقه 7+90 از كره جنوبي گل خورد و بازي شان مساوي شد. اين نشان مي دهد كه آنها به هيچ وجه بي انگيزه نيستند و ما هم نبايد آنها را دست كم بگيريم.

شايد اگر كره جنوبي، لبنان را شكست مي داد بهتر بود.

ما الان بايد به شرايط خودمان فكر كنيم و لبنان را در تهران شكست دهيم. شايد اگر كره بازي را مي برد بهتر بود. البته الان با اين وضعيت آنها بايد ازبكستان را در سئول شكست دهند و اگر ما هم لبنان را ببريم كه بايد ببريم آن وقت شرايطمان براي صعود مستقيم به جام جهاني فوق العاده خوب مي شود. به هرحال بايد براي بازي با لبنان بيشتر زحمت بكشيم تا با تعداد گل زيادي به پيروزي برسيم.

به احتمال زياد استقبال خوبي هم از بازي مي شود؟

صددرصد همينطور است. فوتبالدوستان هيچ وقت آن هم در شرايط حساس تيم ملي كشورشان را تنها نمي گذارند. به اميد خدا بچه ها هم پيروز مي شوند تا استرس و دغدغه حضور در پلي آف را نداشته باشيم.

قطري ها گفته اند كه مقابل ازبكستان در بازي آخر هم تمام توانشان را مي گذارند؟

اگر به حرفي كه زدند عمل كنند شرايط خيلي بهتر مي شود. به هرحال براي آنها هم نباختن اهميت دارد حتي اگر شانس نداشته باشند. ضمن اينكه بازي لبنان و كره جنوبي نشان داد كه هيچ تيمي را نبايد دست كم گرفت.

شما هم براي بازي با لبنان به استاديوم مي رويد؟

خيلي دوست دارم كه بروم و طوري برنامه ريزي مي كنم كه حتما در كنار ديگر هواداران، بچه هاي تيم ملي را تشويق كنيم. من مطمئنم ورزشگاه آزادي پر خواهد شد و آن روز من هم يكي از يكصد هزار نفر هستم.

اگر مقابل لبنان و ازبكستان نمي باختيم امروز شايد دغدغه بازي ديگر حريفانمان را نداشتيم؟

نبايد به گذشته فكر كرد چون چيزي تغيير نمي كند. همانطور كه بايد بازي با قطر را فراموش و فقط به لبنان فكر كنيم. حتي امروز زمان فكر كردن به كره هم نيست و مطمئنم كادر فني هم بازي به بازي فكر مي كند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.