شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین بوکسور ایران با المپیک وداع کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رقابتهای بوکس سی امین دوره بازیهای المپیک در شرایطی برای نمایندگان ایران آغاز شد که امین قاسمی پور به عنوان اولین نماینده ایران به روی رینگ رفت و برخلاف انتظار برابر حریف ونزوئلایی باخت تا از دور رقابتها کنار برود.

رقابتهای بوکس سی امین دوره بازیهای المپیک بامداد امروز دوشنبه در سالن بوکس مجموعه ورزشی اکسل پیگیری شد و امین قاسمی پور به عنوان اولین نماینده از گروه چهار نفره ایران روی رینگ رفت.

در این مبارزه که بین امین قاسمی پور از ایران و "گابرئیل پرز" از ونزوئلا برگزار شد، در راند اول بوکسور ونزوئلایی با نتیجه 4 بر 2 برابر نماینده ایران به پیروزی رسید.

در این راند قاسمی پور با گارد بسته بازی کرد و در برخی لحظات اجازه حمله راحت به حریف را داد.

در راند دوم هم نماینده ایران 5 بر 3 شکست خورد و راند سوم هم 4 بر 3 بازنده شد تا در مجموع 13 بر 8 نتیجه را واگذار ککند و وداعی زودهنگام با مسابقات داشته باشد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.