دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز نوبت جدید توزیع معرفی نامه ارز دانشجویی از 13 مرداد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل امور بورس و دانشجويان خارج وزارت علوم، گفت:  نوبت بعدي توزيع  نامه ها ارز دانشجويي در 13 مرداد 1391 مي  باشد و در اين راستا دانشجوياني كه مدارك آنها مورد تاييد كارشناسي قرار نگرفته است، مي توانند با مراجعه به سايت نشا نقص و ايرادهاي پرونده خود را بر طرف نمايند تا در نوبت بعد نامه آنهاصادر گردد.

دكتر حسن مسلمي ناييني اظهار كرد: با عنايت به تدابير جديد اتخاذ شده از سوي اداره كل بورس و امور دانشجويان خارج در خصوص ارايه خدمات به صورت غيرحضوري سايت نشا راه اندازي شد و دانشجوياني كه جهت دريافت ارز مورد نياز خود نياز به معرفي نامه بانكي داشتند در اين سايت ثبت نام نموده و درخواست خود را ثبت مي كنند.

وي افزود:  پس از آن مدارك توسط كارشناسان بررسي و نامه هاي مربوطه صادر و از طريق موسسات اعزام دانشجويان در سراسر ايران توزيع مي شود و نيازي به مراجعه حضوري افراد به وزارت علوم نمي باشد.

در اين راستا از بين 8500درخواست رسيده به اين اداره تعداد 6028 نفر واجد شرايط و با مدارك كامل بودند كه نامه هاي آنها در روز جمعه 30تير در 12 شهر اروميه، اصفهان، تبريز، تهران، رشت، زنجان، ساري، شيراز، كرمان، كرمانشاه، كيش و مشهد و از طريق 30 موسسه توزيع شد.

مسلمي ادامه داد: موسسات تهران شامل 10 موسسه در محلهاي محموديه، ميرداماد، سعادت آباد، خيابان شريعتي، اشرفي اصفهاني، گيشا، خيابان وليعصر، گاندي، فرمانيه، سهروردي مي باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.