"> « آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس
جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: « آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: آنجلینا جولی اصولاً وقتی روی فرش قرمز ظاهر می شود، غوغا به پا می کند، ولی حضور او روی فرش قرمز روز یکشنبه اکران اولیه فیلم "World War Z” در لندن کاملاً متفاوت بود.

چهار ماه از روزی که این هنرپیشه برنده اسکار، روال سه ماهه لازم برای جراحی "پستان برداری" دوگانه را آغاز کرد گذشته است و حدوداً سه هفته از اعلام عمومی تصمیمش در نیویورک تایمز می گذرد و حالا او پیروزمندانه و دست در دست برد پیت و با درخشش بیشتری به روی فرش قرمز برگشته است.

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

این زوج به طرفداران امضاء دادند و یکی از طرفداران به جولی یک خرس عروسکی هدیه داد که رویش نوشته بود "خیلییی دوستت دارم". جولی عروسک پشمالو را با خود به مراسم فرش قرمز برد.

داخل Empire Cinema شش فرزندشان هم به آنها پیوستند. مدوکس 11 ساله و پکس 9 ساله در کنار والدینشان در تصویر دیده می شوند.

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

به گزارش برترین ها،او اشاره کرد که ژن "معیوب" BRCA1 دارد و گفت که پزشکان به او گفته اند که او 87 درصد ریسک ابتلا به سرطان سینه و 50 درصد ریسک ابتلا به سرطان تخمدان دارد. چون مادرش، مارشلین برتراند، در سال 2007 بعد از 7 سال مبارزه با سرطان تخمدان مرد، او تصمیم گرفت که این عمل جراحی روی او انجام شود. به گفته مجله People جولی قرار است جراحی دیگری برای برداشتن تخمدان هایش انجام دهد.

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

البته حضور جولی روی فرش قرمز تلخ و شیرین بود. با آنکه او حالا کاملاً سالم و زیباتر از همیشه به نظر می رسد، ولی با غم و اندوه از دست دادن خاله اش، دبی مارتین، روبرو است که هفته پیش بعد از مبارزه با سرطان سینه مرد.

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.