دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرد جوان وسط بزرگراه خودش را‌ دار زد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اعتماد: مردي جوان ظهر روز شنبه 7 مرداد 91 خود را از يكي از پل هاي عابر اتوبان آزادگان حلق آويز كرد.

اين مرد كه از نظر آتش نشاني ايستگاه شماره 35 و اداره آگاهي مجهول الهويه تشخيص داده شده حدود 35 سال سن داشت.

جسد اين مرد در حالي از سوي ماموران آتش نشاني پايين آورده شد كه نيروهاي انتظامي و امدادگران اورژانس در زير پل عابر حاضر بودند.

بلافاصله پس از حضور آتش نشانان در محل و قرار دادن نردبان مخصوص 50 متري شان در زير پل، اين فرد سر ديگر طنابي را كه يك سرش به نرده هاي پل بسته شده بود به گردن خود انداخته و از پل پريده است.

به گفته آتش نشانان، جسد اين مرد تا دقايقي كه ما موفق به جداسازي وي از طناب شويم، در وسط اتوبان آزادگان همانند آونگي معلق بود و موجب وحشت مردم آن ناحيه شده بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.