جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تماشای تلویزیون روی انگشتها ممکن میشود! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه تلویزیونی ملی ژاپن روی فناوری کار می کند که به مخاطب این امکان را می دهد تلویزیون را روی انگشتانهای خود تماشا کنند

شبکه ان اچ کی ژاپن درحال ساخت سیستمی است که موقعیت اشیائی که روی صفحه تلویزیون نشان داده می گردد را در یک فضای سه بعدی تعیین می کند.

تماشاگر انگشت اشاره خود را در دستگاه متصل به چند محرک و فعال کننده که دارای واکنش لامسه ای بوده، قرار می دهد و پس از آن سطوح، برآمدگیها و گوشه و کنارها از طریق حس لامسه قابل لمس می باشند.

این شرکت پخش برنامه های تلویزیونی ملی در ژاپن این فناوری را در یک آزمایشگاه تحقیقاتی خود در توکیو به نمایش گذاشته است.

ان اچ کی همچنین روی یک پلتفورم تازه برای رابط کاربری تلویزیون کار می کند که مخاطب می تواند با استفاده از تبلتها و تلفنهای هوشمند دربارهٔ برنامه های زنده اظهار نظر کرده و این نظرها در بخش مخاطبان اجتماعی تلویزیون به اشتراک گذاشته می گردد.

در یکی از ویژگیهای این فناوری، کاربر می تواند نقاط خاصی را روی تصویر مشخص کرده و دربارهٔ آن نظر دهد و در ویژگی دیگر به عنوان یکی از برنامه های کودک کاربر می تواند نقاشی هایی که کودکان با دست می کشند را به منظور نمایش در برنامه کودکان آپلود کند.

تماشای تلویزیون روی انگشتها ممکن میشود!

این شرکت امیدوار است بتواند بعضی از این خدمات را امسال در ژاپن اجرایی کند.

ان اچ کی همچنین با تلویزیونهای سوپرهای ویژن خود که دارای کیفیت ۸k می باشند درحال پیشرفت است. این تلویزیونها دارای اندازه ۷۶۸۰ پیکسل در ۴۳۲۰ پیکسل است که تولید آن به تازگی آغاز شده است و می تواند تصاویر ۴k و یا ۸k نشان دهد که این امر به سبب وضوح افقی آن نام گذاری شده است، درحالی که هنوز تولید محتوا برای چنین تلویزیونی تاکنون بسیار اندک صورت گرفته است.

این فناری که کیفیتی برابر با شبکیه چشم ایجاد می کند، دنیای تلویزیون های فول HD را پشت سر گذاشته و تصویری با حداکثر کیفیت را به نمایش می گذارد.

ان اچ کی در نظر دارد پخش برنامه برای این تلویزیونها را تا سال ۲۰۲۰ آغاز کند و درحال حاضر روی دوربینهایی کار می کند که می تواند با همین فرمت فیلمبرداری کند.

این دوربینها که ساخت آنها یک چالش است باید بتوانند ۷۲ گیگابایت در ثانیه تصویر بگیرند. ان اچ کی برای پشتیبانی از تازهترین دوربینهای خود یک رایانه کوچک با ذخیره ۱٫۵ ترابایتی طراحی کرده که تنها می تواند ۵۰ دقیقه تصویر ضبط کند.

مهر

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.