نسخه نهایی ویندوز 8.1 در 8/1 ارائه می شود؟"> نسخه نهایی ویندوز 8.1 در 8/1 ارائه می شود؟
چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نسخه نهایی ویندوز 8.1 در 8/1 ارائه می شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

از قبل می دانیم که نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1 در 5 تیر (26 ژوئن)، اولین روز کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت، BUILD 2013، رونمایی خواهد شد. ولی زمان عرضه نسخه نهایی کی خواهد بود؟ ژورنالیست تکنولوژی آقای پاول ترات که بیشترین پوشش را به خبرهای مایکروسافت می دهد، مدعی است که جواب می داند.

او در توییتی نوشته «ویندوز 8.1 کی می رسد؟ 8/1. بله :)»

8/1 در اینجا اشاره به روز اول از ماه هشتم میلادی (آگوست) دارد. قبلا اشاره هایی به تاریخ 14 اکتبر برابر با 22 مهر داشتیم ولی حالا ترات می نویسد که از منبعی نزدیک تر به امور، این تاریخ جدید را شنیده.

سابقه خوب ترات در این گونه موارد باعث می شود کمی بیشتر از سایر منابع خبری به گفته های اش اعتنا کنیم ولی هنوز حرف زدن از تاریخ عرضه قطعی ویندوز 8.1 زود است. با این حال آن را یادداشت می کنیم.

ترات همچنین درباره زمان عرضه نهایی ویندوز فون 8.1 هم به اواخر سال جاری میلادی یا اوایل 2014 اشاره کرده.

منبع: narenji.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.