دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پروین: تا 2 روز بعد از باخت مصاحبه نمی‌کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: تصمیم گرفتم در صورت شکست پرسپولیس، حداقل تا 2 روز مصاحبه نکنم.

علی پروین در مورد جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در کل جلسه بسیار خوبی را پس از مدت کوتاهی برگزار کردیم و به نتایج بسیار خوبی رسیدیم. در این جلسه رویانیان و اعضای کمیته فنی دیدگاه های خود را بیان کردند.

وی افزود: پس از این صحبت ها قرار شد ظرف دو هفته آینده حمید درخشان گزارشی کامل از وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و عملکرد تیم های پایه باشگاه آماده و به کمیته فنی و مدیرعامل باشگاه ارائه کند. همچنین قرار شد آشتیانی برنامه ای در خصوص استراتژی توسعه فوتبال باشگاه پرسپولیس را طراحی و به مدیرعامل و کمیته فنی ارائه کند.

پروین ادامه داد: اعضای کمیته فنی حمایت قاطعانه از ژوزه و بازیکنان تا پایان فصل را اعلام کردند. در پایان جلسه نیز همه دست ها را برای سربلندی پرسپولیس روی هم قرار دادیم و دوربین های عکاسی نیز این لحظه را ثبت کردند.

وی خاطرنشان کرد: قرار است کمیته فنی هر دو هفته یکبار با حضور مدیرعامل و کلیه اعضا جلسه خود را برگزار کند تا انشاءالله پرسپولیس این فصل را با دست پر به پایان برساند. ما دوست نداریم این جلسات ماندگار نباشد.

پروین همچنین یادآور شد:  تصمیم گرفتم بعد از باخت های احتمالی پرسپولیس به مدت 2 روز هیچ مصاحبه ای نکنم چون حتی در والیبال هم طاقت باخت ندارم چه برسد به فوتبال و تیم پرسپولیس. دوست ندارم وقتی که عصبانی هستم صحبت کنم.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.