جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خطر خشک‌ کن‌ های برقی برای سلامتی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: دانشمندان مي گويند دستمال کاغذي نه تنها دست ها را خشک مي کند بلکه هرگونه آلودگي موجود در دست را نيز از بين مي برد.

دستمال کاغذي دست ها را با سرعت و کيفيت بهتري نسبت به خشک کن هاي برقي خشک مي کند و مانع از انتقال آلودگي و ميکروب ها مي شود و بهداشتي تر است.

در حالي که اهميت شستن دست ها بر کسي پنهان نيست اما اگر همين دست هاي شسته به خوبي خشک نشود ديگر مزيت تميزي ندارد. دليل اين امر اين است که دستان خيس و مرطوب بهتر از دستان خشک آلودگي و ميکروب ها را انتقال مي دهند. اکنون پژوهشگران دانشگاه وست مينستر 12 مطالعه را مورد بررسي قرار داده و دريافتند دستمال کاغذي در ايجاد دست هاي پاکيزه و سلامت رتبه برتر است. يکي از اين مطالعات نشان داد دستمال کاغذي پس از 10 ثانيه، 96 درصد، دست ها را خشک مي کند.

پس از 15 ثانيه اين دست ها 99 درصد خشک هستند. در مقابل، خشک کن هاي برقي دستکم 45 ثانيه طول مي کشد تا دست ها را خشک کنند. نتايج اين تحقيقات که در نشريه Mayo Clinic Proceedings منتشر شده، حاکي از آن است که افرادي که در مقابل خشک کن هاي برقي قرار مي گيرند احتمالا بيشتر در معرض ابتلا به باکتري هايي هستند که اين هواي داغ به سوي آنها گسيل مي دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.