پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خرید‌ هواپیمای‌ اختصاصی‌ برای‌ تیم ملی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس شرکت هواپیمایی آسمان گفت: برای پرواز تیم ملی فوتبال به کره جنوبی یک هواپیمای مدرن و نو را تهیه کرده ایم تا ملی پوشان با آسایش کامل به این کشور سفر کنند.

کامبیز بابایی با اشاره به پرواز تیم ملی با هواپیمای چارتر شرکت آسمان به دبی و سپس دوحه برای انجام مسابقه برابر تیم ملی قطر اظهار داشت: در وهله نخست باید از رسانه ها تشکر کنم، از ما حمایت کردند تا شرکت هواپیمایی آسمان راحت ترین پرواز را برای ملی پوشان تدارک ببینند، من خوشحالم ثمره این کار را کل ملت ایران دیدند و ما نشان دادیم هرجا دست به دست هم دهیم خروجی مثبتی را شاهد خواهیم بود که در نهایت مردم و کشورمان از آن بهره مند می شوند.

وی افزود: در راستای نشاط عمومی که مد نظر مقام معظم رهبری است ما حرکت خیلی خوبی را برای اختصاص پرواز چارتر برای تیم ملی انجام دادیم تا ملی پوشان بادغدغه کمتری به مصاف قطر بروند. شاهد بودیم علی رغم اینکه بسیاری فکر می کردند تیم ملی نتواند نتیجه لازم را در دوحه کسب کند اما ما توانستیم با یک حرکت کوچک به فکر تیم ملی کشورمان باشیم و خوشبختانه نتیجه آنها مثبت بود.

رئیس شرکت هواپیمایی آسمان گفت: من در گذشته با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کردم که برای فدراسیون فوتبال یک هواپیمای اختصاصی خریداری شود و ما نگهداری آن را انجام بدهیم، الان ورزش ما حتی هواپیمای اختصاصی ندارد، این در حالی است که باشگاه بزرگی مانند رئال مادرید برای خود هواپیمای اختصاصی دارند و لوگوی باشگاهشان نیز بر روی آن است. آقای کفاشیان هم از این موضوع استقبال کردند و فکر می کنم در آینده نزدیک شرایط خریداری یک هواپیما از سوی فدارسیون فوتبال فراهم شود.

بابایی در خصوص تدابیر شرکت هواپیمایی آسمان برای پرواز تیم ملی به کره جنوبی اظهار داشت: ما برای این مسابقه هواپیمای 340 را در نظر گرفتیم که یکی از هواپیما های مدرن و با امکانات بالای محسوب می شود تا انشاالله ملی پوشان با آرامش راهی کره شده و این یک بازی زیبا را به نمایش بگذارند. این هواپیما به صورت چارتر و به طور کامل در اختیار ملی پوشان خواهد بود فقط از فدارسیون فوتبال می خواهم برای دیدار مقابل کره جنوبی خبرنگاران بیشتری را همراه ملی پوشان اعزام کنم تا آنها نیز از امکانات هواپیمایی آسمان آگاهی پیدا کنند.

رئیس شرکت هواپیمایی آسمان در خصوص اینکه برخی ملی پوشان از سر و صدای هواپیما در سفر به دوحه ناراحت بودند، گفت: به دلیل مسیرهای کوتاه دبی و دوحه ما نمی توانستیم از هواپیمای 340 استفاده کنیم چرا که آنها برای نشست و برخاست نیاز به باند بزرگتری داشتند و به دلیل مسیرهای کوتاه دوحه و دبی ما مجبور شدیم هواپیمای کوچکتری را برای تیم ملی در نظر بگیریم اما شرایط آب و هوایی هم باعث شد هواپیما با دست اندازهای هوایی روبرو شود و تکان های هواپیما به این خاطر بود وگرنه هواپیمایی که ما برای ملی پوشان در نظر گرفته بودیم جدید و ایمن بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.