دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرسپولیس دایی یک تیم انقلابی است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سایت گل: هیچوقت دنبال حاشیه نبودم تا زمانیکه برای استقلال بازی می کردم به این تیم تعصب فراوانی داشتم حتی مبلغ قراردادم بسیارپایین ترازسقف ولیگ یک بود،زیرا دنبال مادیات نبودم

درحالیکه پرسپولیسیها درجناح چپ دنبال تمدید قرارداد با مهرداد پولادی ومذاکره با یعقوب کریمی وبازیکنان دیگربودند ناگهان میثم حسینی بازیکن اسبق استقلال فقط دردو روزبا دایی به توافق رسید وخیلی زود برای ثبت قرارداد دوساله با پرسپولیس اقدام کرد. حال این بازیکن به دنبال آرزوهای بزرگی درتیم جدید است وامیدوارانه درخصوص قهرمانی درلیگ وجام حذفی وتیم ملی صحبت می کرد.میثم حسینی به خبرگزاری گل گفت:

*از اردوی سرعین بگو؟

_دراینجا روزی دو نوبت تمرین می کنیم.تمام بچه ها ازانگیزه های فراوانی برخوردارند وخیلی فشرده ومنظم تمریناتمان را انجام می دهیم.

*استقبال بازیکنان از تو چطوربود؟

_واقعا خوب بود. تمام بازیکنان استقبال خوبی ازمن به جا آوردند به خصوص علیرضا نورمحمدی، حمیدرضاعلی عسگری،محسن بنگر و هادی نوروزی و...خیلی جوخوبی را برایم درست کردند ومن خیلی زود با آنها وبقیه خودمانی ومچ شدم.

*خیلی ها می گویند علت انتخاب پرسپولیس به خاطرلجبازی با کادرفنی استقلال بود؟

_اصلا اینطوری نیست وبحث لجبازی با استقلال نبود.اول ازاینکه باید بگویم استقلال برایم همیشه استقلال است ومن این تیم را دوست دارم.اما فوتبال حرفه ای همین است وبازیکنان روزی به تیم رقیب می روند.من پیراهن هرتیمی راکه پوشیدم همیشه نسبت به آن تیم غیرت وتعصب داشتم.درثانی من بعد ازاستقلال به نفت رفتم وپرسپولیسی شدنم ربطی به این تیم ندارد.

*یک روزقبل ازپرسپولیسی شدنت مدیر نفت مصاحبه تندی علیه تو انجام داد؟

_آن قضایا فقط سوتفاهم بود اما روزی که می خواستم ازنفت جداشوم آقای قنبرزاده با من روبوسی کرد وگفت من آن مصاحبه را دورانداختم.جادارد درهمین جا ازقنبرزاده وعلیپورکه نهایت همکاری را با من کردند تشکرکنم. ازاین به بعد من بازیکن پرسپولیس بشمارمی روم وتمام تلاشم را می کنم. همانطورکه روزیپیراهن استقلال ونفت برتنم بود وهیچ کم وکاستی برای این دوتیم نگذاشتم ، حالا به پیراهن پرسپولیس تعصب دارم.

* مبلغ قراردادت با پرسپولیسیها چقدراست؟

_خیراصلا چنین چیزی نیست .من فقط بخاطرلطف علی دایی قراردادم را با پرسپولیس امضا کردم ومادیات برایم دردرجه دوم قراردارد تمام تلاشم را می کنم تا علی دایی ازمن راضی باشد.

*درچه پستی برای پرسپولیس به میدان می روی؟

_من درپست های دفاع وهافبک چپ بازی می کنم حتی زمانیکه آندوتیموریان دراستقلال به خاطرمصدومیت انگشت پا چهار،پنج ماه ازمیادین دوربود درلیگوفینال جام حذفی به عنوان هافبک وسط بازی می کردم همچنین درپست هافبک دفاعی تجربه بازی دارم به همین دلیل علی دایی هرجا صلاح بداند بازی می کنم وتمام تلاشم این است برای پرسپولیس مثمرثمرباشم.

*ازحالا خودت را آماده دربی کردی؟

_مگرقراراست دردربی چه اتفاقی بیفتد؟

پرسپولیس دایی یک تیم انقلابی است!

*قطعا این جابجایی برای هواداران استقلال قابل هضم نیست؟

_هواداران استقلال برایم قابل احترام است همه آنها را دوست دارم چرا که طرفداران این تیم همیشه حمایتم کردند. هدفم مهمتراست وتمام تلاشم را برای پیراهن تیم جدیدم انجام می دهم.

*پس ازشعاروفحاشی آنها نمی ترسی؟

_هیچوقت دنبال حاشیه نبودم تا زمانیکه برای استقلال بازی می کردم به این تیم تعصب فراوانی داشتم حتی مبلغ قراردادم بسیارپایین ترازسقف ولیگ یک بود،زیرا دنبال مادیات نبودم وموفقیتم برایم مهمترین مسئله بود.ازاستقلال دویست میلیون طلب داشتم که صد میلیون آن را بخشیدم وصد میلیون دیگر آن را طلبکارم ... حالا هواداران خودشان قضاوت کنند بازیکنی که با کمترین دستمزد بهترین عملکرد فنی را داشت وحتی نصف قراردادش را بخشید واستقلالیها او را نخواستند، به نظر آنها این بازیکن نباید موفقیت را درتیم دیگری جستجو می کرد؟ برای استقلال وسرمربی محترمش آرزوی موفقیت می کنم. ازعلی دایی هم بخاطراعتمادش تشکرمی کنم.ازبچگی آرزو داشتم شاگرد ایشان باشم واین موضوع را درمصاحبه دوسال پیش درمجله روزهای زندگی اعلام کردم . ازروزی که فوتبال را شروع کردم همیشه آرزوهای بزرگ درسر می پروراندم ،پرسپولیس مانند استقلال بزرگ است ومن خیلی خوشحالم دریک تیم بزرگ دیگر می خواهم بازی کنم امیدوارم با لطف خدا آرزوهایم یکی پس ازدیگری محقق شود ...در نهایت به نظر من فوتبال حرفه ای شده؛ همان طور که من یک روز دربهترین تیم با کمترین دستمزد بازی می کنم وروزدیگرمی گویند بهترین عملکرد را داری اما تو را نمی خواهیم.

*منظورت ازاین حرف استقلالیها هستند ؟

_بله، دقیقا منظورم همین است حال من تحقق آرزوهایم را درپرسپولیس جستجو می کنم همانطورکه گفتم پرسپولیس را بخاطرپول انتخاب نکردم اگراشتباه نکنم چهارسال پیش درزمان مربی گری کرانچار با این تیم تمرین کردم اما نتوانستم پرسپولیسی شوم تمام اتفاقات مانند برق وباد گذشت وحال من درپرسپولیسبه قهرمانی ودعوت به تیم ملی فکرمی کنم. ازکسانی که درپرسپولیسی شدنم نقش داشتند تشکرویژه کنم.

*می دانی حضورتو درپرسپولیس خیلی ازهواداران راشوکه کرد؟

_همه چیز یک دفعه اتفاق افتاد با نفت قرارداد داشتم اما با آنها به توافق مالی نرسیدم. صحبت ازپرسپولیسی شدن یعقوب کریمی بود اما وی به سپاهان رفت وناگهان من به این تیم آمدم پس قسمتم پرسپولیس بود.

*چه شماره پیراهن را انتخاب کردی ؟

_هنوزدراین مورد صحبت نکردم فصل قبل شماره 16 را می پوشیدم اما آقا مهرداد این پیراهن را می پوشد.پولادی بازیکن بزرگ وملی پوش ماست .شماره پیراهن برایم مهم نیست بلکه معیارم عملکرد فنی است. شماره پیراهن که درمیدان بازی نمی کند.

*پرسپولیس می تواند ناکامی های فصل گذشته را جبران کند؟

_با حضور دایی وتفکرات حرفه ای ایشان همچنین جذب بازیکنان جدید قصد داریم جبران گذشته را بکنیم . درفصل جدید هواداران پرسپولیس دیگری را خواهند دید حتم بدانید این اتفاق خواهد افتاد چرا که با این کادرفنی ودررأس آن علی دایی تیم ما یک نگرش وانقلاب جدیدی را پیش رو دارد وما می خواهیم قهرمان هردوجام شویم.

پرسپولیس دایی یک تیم انقلابی است!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.