جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احمدی‌نژاد در جمع ملی پوشان: برای مرحله دوم جام‌جهانی برنامه‌ریزی کنید ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: رییس جمهور در جمع بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: حوادث سیاسی نباید در کار شما اثر بگذارد.

محمود احمدی نژاد در دیداری صمیمانه با اعضای تیم ملی کشورمان که در هنگام تمرین تیم ملی و با حضور سرمربی تیم ملی کشورمان در استادیوم آزادی انجام داد، ضمن تقدیر از بازی تیم ملی در مقابل تیم ملی قطر گفت: به شما خسته نباشید می گویم و از شما تشکر می کنم، چراکه بازی خوبی انجام دادید. بازی سختی بود اما با غیرت و همبستگی کم نظیر دویدید و در طول بازی به لطف خدا سرتر از تیم مقابل بودید.

رییس جمهور خطاب به بازیکنان گفت: دو بازی مهم دیگر هم در پیش دارید که باید جدی بگیرید. من متخصص فوتبال نیستم ولی وقتی تیم مان را با تیم های دیگر مقایسه می کنم می بینم که تیم خوبی داریم و اگر هماهنگی، همدلی و غیرت ایران نیز پشتش قرار بگیرد، به پیروزی می رسیم.

احمدی نژاد با بیان اینکه "هیچ بازی را نباید دست کم بگیرید"، گفت: بازی که با لبنان در پیش دارید، جدی بگیرید تا در مراحل بعد فشار روی شما کمتر شود. توکل و توسل را هم می دانم از یاد نمی برید. خداوند متعال و اهل بیت(ع) انرژی ما را مضاعف می کنند. همه چیز دست خداست و ممکن است در یک لحظه همه چیز عوض شود.

وی با بیان اینکه "امیدوارم شما را در جام جهانی ببینم"، گفت: برای صعود به مرحله دوم جام جهانی برنامه ریزی و هدف گذاری کنید.

رییس جمهور در ادامه گفت: ایران همیشه در طول تاریخ مشهور به اخلاق بوده است و ممکن است در یک بازی تیم مقابل خشن بازی کند و بخواهد از نظر روانی شما را تحت تاثیر قرار دهد اما شما به جای فشار به خود و تیم با آرامش از لحظات برای پیروزی استفاده کنید.

احمدی نژاد همچنین اظهار کرد: حوادث سیاسی نباید در کار تیم ملی اثر بگذارد. شما برآیند تمام ملت با تمامی گرایش ها، علایق و سلایق هستید.

رییس جمهور خطاب به بازیکنان تاکید کرد: شما نماینده بزرگ ملتی هستید و امیدوارم جشن با شکوه صعود تیم ملی به جام جهانی را برگزار کنیم. من از همه شما تشکر می کنم و هر کاری از دستمان بربیاید برایتان انجام می دهیم و موفق باشید. دعایتان می کنم.

در ادامه این دیدار رییس جمهور در نشستی خصوصی و بدون حضور رسانه ها، با بازیکنان به گفت وگو پرداخت.

به گزارش ایسنا، پیش از صحبت های رییس جمهور، کارلوس کی روش با تشکر از این حضور گفت: حضور شما به ما اطمینان و دلگرمی می دهد. از شما تشکر می کنم که به اینجا آمدید. ما راه سختی را پشت سر گذاشتیم و نتیجه خوبی برابر قطر به دست آوردیم. حضور ایران در پلی آف قطعی است اما این ما را راضی نمی کند.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی هم با خوش آمد گویی به رییس جمهور گفت: شما پیش از دیدار با کره جنوبی هم به اردوی تیم ملی آمدید. حضور شما موجب دلگرمی است. بچه ها سخت تلاش کردند امیدواریم که بتوانیم لبنان را شکست دهیم تا راه صعود به جام جهانی هموارتر شود. مطمئن باشید ما با تمام وجود و غیرت تلاش می کنیم تا دل مردم ایران شاد شود.

پس از صحبت های رییس جمهور، احمدی نژاد با تک تک بازیکنان دست داد و سپس بازیکنان و عوامل تیم ملی در میانه زمین با رییس جمهور عکس یادگاری گرفتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.