پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گوگل می‌تواند میزان موفقیت فیلم‌ها را قبل از شروع نمایششان پیشبینی کند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پزشک: پیشبینی میزان موفقیت فیلم ها و به عبارت دقیق تر میزان فروششان در سینماها کار ساده ای نیست، بسیاری از فیلم ها را می شناسیم که خوش ساخت هستند، اما مطابق سلیقه عموم مردم نیستند یا در زمان نامناسبی به نمایش درآمده اند، گاهی هم فیلمی که اطلاعات قبلی ما از کارگردان و داستان و عوامل فیلم نویدبخش یک فیلم عالی از ما هستند، در مقام عمل، کار ضعیفی درمی آید و در مقابل کمدی های بی ارزشی هم خیلی محبوب می شوند.

بنابراین شما الان به جدول فیلم های در حال اکران در سینماهای دنیا که نگاه کنید، خیلی سخت است که مثلا میزان موفقیت After Earth شیامالان را پیشبینی کنید یا مثلا حدس بزنید که آیا فیلم های Hangover III یا Iron Man 3 به اندازه دو قسمت قبلی محبوب می شوند یا نه.

اما گوگل با دسترسی به انبوهی از اطلاعات جستجوی کاربران، این توانایی را دارد که پیشبینی های با دقت بین ۹۰ تا ۹۲ درصد انجام بدهد.

گوگل می‌تواند میزان موفقیت فیلم‌ها را قبل از شروع نمایششان پیشبینی کند!

گوگل می تواند بگوید که یک فیلم در دو هفته اول اکرانش چقدر خواهد فروخت و این کار را با استفاده از تحلیل میزان جستجوی تریلر فیلم در ماه متهی به اکران فیلم در موتور جستجوی اصلی و یوتیوب انجام می دهد.

در این نمودار شما می توانید ببینید که چقدر میزان جستجو فیلم ها در گوگل با جدول پرفروش ترین ها در سال ۲۰۱۲ مطابقت داشته است:

گوگل می‌تواند میزان موفقیت فیلم‌ها را قبل از شروع نمایششان پیشبینی کند!

معلوم شده است که اگر فیلمی در هفته متهی به اکرانش، ۲۵۰ هزار بار بیشتر جستجو شود، به میزان ۴٫۳ میلیون دلار هم بیشتر خواهد فروخت.

گوگل می‌تواند میزان موفقیت فیلم‌ها را قبل از شروع نمایششان پیشبینی کند!

گوگل همه اینها را به صورت مشروح در مقاله ای توضیح داده است.

منبع: http://1pezeshk.com/

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.