يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اندر حکایت فعل محمود احمدی‌نژاد که همچو فرزندی بگرفت دامنش! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران؛ پرناز صدیق - محمدرضا میرتاج الدینی، معاون رئیس جمهوری در اجرای قانون اساسی، با انتقاد از انتقادات کاندیداهای ریاست جمهوری از عملکرد دولت در هشت سال گذشته، گفته است که این کاندیداها "به جای بیان برنامه ها و سیاست راهبردی خود برای آینده کشور تنها به سیاه نمایی از گذشته و عوام فریبی روی آورده اند."

همچنین دولت احمدی نژاد از صدا و سیما درخواست کرده است تا فرصتی برای پاسخگویی به این "سیاه نمایی ها" در اختیار مقامات دولتی قرار دهد.

اعتراض دولت احمدی نژاد به سیاه نمایی نامزدهای ریاست جمهوری، همه را بی اختیار به یاد انتخابات ریاست جمهوری در سال های 84 و 88 می اندازد.

اندر حکایت فعل محمود احمدی‌نژاد که همچو فرزندی بگرفت دامنش!

در سال 84، احمدی نژاد برای کسب رای اکثریت ملت ایران، به سیاه نمایی دوران سازندگی و اصلاحات روی آورد؛ چرا که هاشمی رفسنجانی و مصطفی معین رقبای او بودند. هاشمی رئیس جمهور دوران سازندگی بود و معین وزیر دولت اصلاحات و کاندیدای مورد حمایت محمد خاتمی.

در سال 88 نیز، احمدی نژاد دوباره از همان تاکتیک استفاده کرد ولی چون این بار میرحسین موسوی رقیب او بود، ناچار شد به سیاه نمایی دهه نخست انقلاب روی آورد.

در مجموع، احمدی نژاد برای غلبه بر رقبای خود در سال های 84 و 88، بیست و چهار سال از نظام جمهوری اسلامی را سیاه کرد و پس از آن، پای بر مسند قدرت نهاد.

حال معلوم نیست چرا دولت احمدی نژاد از "سیاه نمایی دوران گذشته" گله مند است. مگر نه اینکه این "راهِ رسیدن به قدرت" از سوی رئیس همین دولت در نظام سیاسی ایران هموار و افتتاح شده است؟ پس چرا دیگران رهروان راهِ گشوده شده از سوی محمود احمدی نژاد نباشند؟

ممکن است دولتمردان کنونی، بگویند کار احمدی نژاد صواب نبود و دیگران نباید به تکرار آن مبادرت ورزند. این سخن البته سخن نیکویی ست، ولی مگر نه اینکه رونده ی راه کج، باید از کجروی اش دست کم اظهار ندامت کند؟ وقتی که احمدی نژاد بابت سیاه نمایی 24 سال از 34 سال عمرِ نظام جمهوری اسلامی، عذرخواهی نمی کند، چگونه دولت وی توقع دارد

اندر حکایت فعل محمود احمدی‌نژاد که همچو فرزندی بگرفت دامنش!

تازه دولت احمدی نژاد باید خدای تعالی را شاکر باشد که نامزدهای ریاست جمهوری در این انتخابات، انسان های نجیبی هستند و وارد حوزه خصوصی زندگی مقامات دولت فعلی نمی شوند و صرفاً به نقد سیاست های دولت در هشت سال گذشته، اکتفا می کنند.

چه خوب است که همه رجال سیاسی کشور این ابیات مولانا را آویزه ی گوششان کنند تا فرداروز فعل بدشان دامنگیر خودشان نشود:

اين جهان كوه است و فعل ما ندا

سوي ما آيد نداها را صدا

فعل تو كان زايد از جان و تنت

همچو فرزندي بگيرد دامنت

پس تو را هر غم كه پيش آيد ز درد

بر كسي تهمت منه، بر خويش گرد

فعل توست اين غصه هاي دم به دم

اين بود معناي قَد جَفَّ القَلَم!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.