دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فـال روزانه - شنبه 1392/03/18 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فال روزانه متولدین فروردین

اطلاعاتی که از سوی دوستان بدست می آورید باعث می شوند که شما روی هدف جدیدی تمرکز کنید. شاید ایده های زیادی درباره پروژه هایی که مراقبشان بودید داشته باشید و امروز متوجه می شوید که یکی از آنها بر دیگری اولویت دارد. باید شروع به حرکت کنید. هر کاری که بخواهید انجام دهید، متوجه می شوید که باید قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید و برنامه ریزی کنید. فرصتی دارید که بتوانید از آن استفاده کنید ولی آن را با دویدن به این سو و آن سو برای یافتن وسایل لازم، هدر می دهید. رمانس به سمت صحبت های شیرین پیش می رود. اگر از خودتان می پرسید که چطور باید آن فرد خاص را پیدا کنید، بهتر است وارد گروه های اجتماعی جدیدی شوید که ایده آل ها و ایده های مشابهی با شما داشته باشند و شما به آنها علاقمند باشید. در این چنین شرایطی شما موفقیت بیشتری خواهید داشتید و فرصت های شما بیشتر خواهد بود. ماجراجو باشید. باید رویاهای خود را دنبال کنید. روحیه شاد و امیدواری داشته باشید. این روحیه باعث می شود که به اهدافتان برسید. رویاهایتان را دست کم نگیرید. 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

جهان شما را دعوت می کند تا بینش های خود را گسترش دهید. زمان آن رسیده که جنبه بزرگتر، بهتر و پیشرفته تر چیزها را ببینید. یادتان باشد که زندگی یک آینه است. شما چیزهایی بیشتر از آنچه امیدش را داشتید دریافت می کنید. پس رویاهای بزرگی داشته باشید و امیدهایتان را بزرگ کنید و خودتان را در آسمان ها تصور کنید. خودتان را به کم نفروشید. این یعنی استفاده غلط از تواضع و معنای آن چیزی جز تحقیر نیست. امروز شما فرصتی طلایی برای باز کردن بال هایتان و کشف افراد جدید و مکان های جدیدی را دارید که به شما علاقه و انگیزه می دهند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، این برایتان زندگی جدیدی درست می کند و چیزهای بیشتری برای با هم بودن می دهد. اگر به دنبال رمانس هستید، باید دوستان جدیدی پیدا کنید و شروعی داشته باشید. حالا زمان آن رسیده که گذشته را بنگرید و به گذشته فکر کنید. در این مدت، بینش های مهمی کسب می کنید که به شما کمک می کنند در آب های ناآشنای آینده شنا کنید. باید دیگران را نیز در این فرآیند با خود همراه کنید. 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز بیش از همیشه عاطفی شده اید، و به چیزهایی که می بینید به شدت واکنش می دهید، چه این چیز یک فاجعه و بلای طبیعی باشد، چه گروهی از کودکان، چه یک بچه گربه که پای در نشسته است. شما از لحاظ روحی و معنوی انگیزه بالایی دارید و می خواهید چیزهای بیشتری از دنیا بدانید. شاید دوست داشته باشید به زیارتگاه، حرم مقدس یا مکان های مقدس دیگر بروید. اگر جدی هستید، باید برنامه ریزی کنید. امروز برای انواع مناسبت های اجتماعی مناسب و عالی است، به خصوص قراری که امشب دارید. با انرژی امروز، شما در مورد ایده ها و علایق یکدیگر و نظرات و دیدگاه های هم اطلاع پیدا می کنید. هماهنگی بنیادی بین شما دو نفر وجود دارد که به شما کمک می کند با هم کنار بیایید. شما در جایگاهی هستید که به نوعی پاداشی بدست می آورید. آن را با سپاسگزاری و اعتماد به نفس بپذیرید. به خودتان جایزه بدهید و به شام یا مهمانی بروید. شما به نقطه مهمی رسیده اید، پس از بالیدن به آن نترسید. 

فال روزانه متولدین تیر 

رویاها و بینش ها می آیند و می روند. بعضی از محرکه های ناخودآگاه و تصاویر به شکل ترس ها و شوک ها خودشان را نشان می دهند. شما از برداشت هایی الهام و خلاقیت می گیرید و از آنها به عنوان مبنایی برای پروژه های هنری استفاده می کنید. تا پایان امروز احساس سبکی بیشتری می کنید. انرژی امروز برای تشکیل تیم با فرد جدیدی که ایده ها، باورها و فلسفه عمومی مشترکی با شما دارد مناسب است. اگر می خواهید او را بیشتر بشناسید و امیدوارید که تبدیل به رابطه بهتر و پرشورتری شود، شانس و فرصت آن را دارید، ولی این یک شبه ممکن نیست. شما همدیگر را بهتر می شناسید و باید ابتدا به هم اعتماد کنید. باید سرعت خود را تنظیم کنید. شور و نشاط فراوانی در فضا موجود است، ولی اگر زیاد درگیر آن شوید، خودتان را می سوزانید. بجای آن، باید کندتر و با احتیاط تر حرکت کنید. خودتان را خسته نکنید. شما در جایگاه و موضع خوبی هستید. 

فال روزانه متولدین مرداد 

مناسبت های اجتماعی یا فعالیت های گروهی شما را با افراد زیادی در تماس قرار می دهد، هم با دوستان و هم با آشنایان. فرد جدیدی وارد زندگی شما می شود که برایتان تفاوت زیادی ایجاد می کند. مسائلی پیش می آید که شما احساس زیادی درباره آنها دارید و از ابراز نظرات خود شک و تردید به دل راه نمی دهید. اشکالی ندارد فقط باید مراقب باشید و دیگران از صداقت شما خوشحال می شوند. فضای گرم و صمیمی در حال حاضر وجود دارد. این فضا برای مهمانی و ناهار و در کل تفریح و سرگرمی مناسب است و دیگران از آشنا شدن با افراد خوشحال می شوند. اگر به دنبال عشق هستید، این عشق را فوراً پیدا نمی کنید، ولی شروع رابطه جدیدی با فرد خاصی خواهید داشت. برداشت شما امروز بسیار جالب است. شما می توانید چیزهایی را ببینید که دیگران نمی بینند. این به شما مزیت بیشتری در مقایسه با اطرافیان می دهد. با گذشت زمان شما به تدریج و با آرامش واقعیات و اطلاعاتی را بدست می آورید.

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز از لحاظ فیزیکی احساس انرژی و نیروی زیادی می کنید و آماده اید که چیزی که به سمتتان می آید را بپذیرید. این خوب است، و شما چالش ها را کنار گذاشته و هدف جدیدی در زندگی می یابید. هیجان و اشتیاق وارد وجود و زندگی شما می شود. با هر چیزی که روبرو می شوید با اراده و همت خود با آن برخورد می کنید. امروز فرصت آن را می یابید تا فردی که مدتی است او را از دور ستایش می کنید بشناسید. تنها چیزی که نیاز دارید فرصتی برای صحبت و جلب توجه اوست. با آنکه این رابطه با عنوان معنوی شروع می شود، ولی بعدها به رابطه عمیق تری تبدیل می شود. شما در زندگی رسالت مهمی دارید. کاری که باید انجامش دهید بسیار اهمیت دارد. آیا شما برای رسیدن به این هدف مهم تمام تلاش خود را می کنید؟ در کار دیگران دخالت نکنید و روی کار خودتان متمرکز باشید. 

فال روزانه متولدین مهر 

عشق معنوی امروز با عشق رمانتیک قاطی می شود و شما هر دوی آنها را می خواهید. شاید شریک زندگی شما هم مثل شما عشق معنوی را بخواهد و هر دوی شما یک هدف داشته باشید. بیشتر این عشق امروز برایتان عمیق تر می شود. اگر هر دوی شما خلاقیت داشته باشید، این احساسات را با نوشتن، نقاشی کردن یا موسیقی ماندگار می کنید.انواع مناسبت های اجتماعی امروز موفق می شوند. رمانس نویدبخش و نه خیلی پرشور می شود که البته برای شما مشکلی ایجاد نمی کند زیرا ترجیح می دهید که آسانگیر باشید و تصمیم درست را بگیرید. کسی که او را ملاقات می کنید ویژگی هایی که می خواهید دارد و شما زمان زیادی برای شناختن هم دارید. در حال حاضر شما نقش معلم و نقش دانشجو را بازی می کنید. شما در حال جمع آوری اطلاعات مهم از افراد عاقل تر از خود هستید. در عین حال، حس می کنید که باید دانش خود را به دیگران هم منتقل کنید تا آنها هم رشد کنند. 

 فال روزانه متولدین آبان 

اگر در حال حاضر عاشق هستید، انتظار دارید که رابطه شما به سطح و مرحله بعدی تعهد برود. شما و شریک تان دوست دارید عشق خود تحکیم نمایید و نامزد کنید یا عروسی بگیرید. اگر متأهل هستید، دوست دارید بچه دار شوید. اگر مجرد هستید، دوست دارید بالاخره فرد موردنظر خود را پیدا کنید. شما آماده اید و دوست دارید اقدامی نمایید. شما تمام اعتماد به نفسی که برای ابراز احساسات خود به فردی نیاز داشتید را امروز دارید. شما آن فرد را به شدت تحسین می کنید. شاید دوست داشتید که اول او به حرف بیاید، ولی زمان می گذرد و شما خسته شده اید و می خواهید کاری بکنید. گفتگویی که امروز با او دارید بسیار مهم است. حس خمودی شما را از پا می اندازد. امروز زمان آن رسیده که راه خود را برای بیرون رفتن از این موقعیت دشوار پیدا کنید. با اعتماد به نفس پیش بروید و به واقعیت و حقیقت شرایط اطمینان کنید. برای یافتن پاسخ به درونتان مراجعه کنید. 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز به یک مناسبت اجتماعی مهم دعوت می شوید. این فرصتی برای آشنایی با افراد مهمی است که حرفه شما را ارتقا می دهند و شما به رشته کاری آنها علاقه دارید. انرژی و اشتیاق شما در این افراد از دست نمی رود و شما از ته دلتان آنچه در ذهن دارید می گویید. متوجه می شوید که یک صحبت خاص به رابطه رمانتیکی ختم می شود که نویدبخش به نظر می رسد. امروز فرصت آن را دارید که بطور عمیق تری با کسی صحبت کنید که با او خوب تا می کنید و میانه خوبی با هم دارید. شما از موضوع صحبت تعجب می کنید، ولی در کل روی طول موج یکسانی هستید. ایده جدیدی در شما متولد شده است. به این ایده دقت کنید. شما با روش های جدیدی به مسائل و موقعیت های قدیمی می پردازید. این مفاهیم جدید را در بر بگیرید. شما روی غلتک افتاده اید پس روش های قدیمی و سنتی را کنار بگذارید.

فال روزانه متولدین دی 

یکی از استعدادهای قدیمی شما امروز ظاهر می شود. شما تصمیم می گیرید که این استعداد را پرورش دهید و مهارتی را پرورش دهید که به نوع کاری که انجام می دهید کمک می کند. امروز دقیقاً روز همین کار است و شما پر از انرژی و اشتیاق هستید و توانایی انجام هر وظیفه ای را دارید. از لحاظ جسمی هم عالی هستید. امروز پر از چالش و ایده های نو است. امروز شما تشویق به خوش رویی و تفریح می شوید. زیرا اخیراً خیلی کار کرده اید و سختکوش بوده اید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، این به هر دوی شما کمک می کند که آرامش بیابید و زمانی را با هم سپری کنید. اگر دوست دارید با کسی ملاقات کنید که خیلی تحرک دارد، امروز فرصتی که منتظرش بودید را پیدا می کنید. امروز شما حس می کنید در دام افتاده اید. شاید حس می کنید که انگار کارفرمایان شما کاری که انجام می دهید را تأیید نمی کنند. شاید در موقعیتی باشید که بسیار محدود است. باید در جایگاهی قرار بگیرید که بتواند بال و پر خود را باز کنید. 

فال روزانه متولدین بهمن 

عشق رمانتیک به شما انگیزه می دهد تا روی بهبود ظاهر خود کار کنید. تصمیم می گیرید که ورزش کنید و رژیم غذایی خود را عوض کنید و سبک های جدید لباس پوشیدن را امتحان کنید. شما نتایجی که می خواهید را بدست می آورید. با انرژی و اشتیاق امروز شما خود را با این کار یا هر کاری که بتوانید انجام دهید سورپرایز می کنید. امروز حس می کنید دلتان باز تر شده است و بیشتر از همیشه شاد و سرزنده هستید و دوست دارید مهمانی بگیرید. شما لباس هایی غیرعادی تر از همیشه می پوشید و آماده درخشش هستید. رمانس بسیار محتمل می شود و آنطور که در نظر داشتید نمی شود و کاملاً ناگهانی است. شما حس جهت یابی تازه ای می یابید. شما از همیشه بیشتر قدرتدارید. تغییرات مهمی از لحاظ فکری و معنوی صورت می دهید. این تغییرات شخصی رشد بیشتر در کارتان را تشویق و تسهیل می کنند. زمان حرکت رو به جلو فرا رسیده است. 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز آماده تسخیر دنیا هستید. هیجان، اشتیاق و هدف داشتن روحتان را تغذیه می کند و از خودتان می پرسید اینها از کجا آمده اند و چیزی نسبت به دیروز عوض نشده است. زمانتان را روی این فکرها هدر ندهید. در کلاس یا باشگاهی ثبت نام کنید و پروژه ای را آغاز کنید. انرژی شما از عمق وجودتان م آید و باید به سمت دنیای آگاهانه ای هدایت شود. انرژی امروز برای گرمی و صمیمیت مهمانی ها مناسب است. حیات عشقی شما مسیر تازه و هیجان انگیزی به خود می گیرد و شما آماده تغییر هستید. در محل کر، همه تغییرات را با مهربانی و روی باز بپذیرید. شما امروز روحیه انطباق پذیر و مداراکننده ای دارید و باید از این روحیه خود استفاده مثبت کنید. کائنات از تلاش های شما حمایت می کند. پس علیرغم تغییرات باورنکردنی در اطرافتان، تعادل را بیابید. امروز روز پرهیجانی برای شماست. 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.