جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اتهام جدید نظامی کاخ سفید به ایران - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: کاخ سفید با محکومیت حمله ارتش سوریه به شهر القصیر و بازپس گیری این منطقه از دست شورشیان و مخالفان، عقب نشینی ایران و حزب الله را از خاک سوریه خواستار شد.

جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید در سخنانی گفت: ما شدیدا نگران هستیم و با شدیدترین عبارات حمله نظام سوریه به القصیر را محکوم می کنیم. دولت سوریه و سایر طرف ها در این درگیری باید به موجب قانون بین المللی حقوق بشر به تعهدات شان عمل کرده و فورا به سازمان های بی طرف حقوق بشری از جمله سازمان های وابسته به سازمان ملل اجازه ورود (به این منطقه) را بدهند تا امدادرسانی لازم را برای نجات جان انسان ها انجام دهند.

بنا بر گزارش روزنامه ی الریاض، چاپ عربستان، وی مدعی شد: واضح است که نظام سوریه خود به تنهایی قادر به بازپس گیری مکانی مانند القصیر نبوده است و از این رو از حزب الله و ایران برای انجام آن کمک گرفته است.

کارنی مدعی شد: تنها نگرانی اسد به دست گرفتن قدرت است نه ملتی که در حال قربانی شدن هستند.

سخنگوی کاخ سفید در ادامه از ایران و حزب الله خواست تا از خاک سوریه عقب نشینی کنند.

بعد از کنترل نیروهای ارتش سوریه بر شهر القصیر، فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در بیانیه ای اعلام کرد، آن چه که پیروزی در القصیر نامیده می شود پیامی صریح به تمام کسانی است که در تجاوزات علیه سوریه شرکت می کنند.

در این بیانیه به حضور و همراهی نیروهای حزب الله لبنان و ایران در کسب این پیروزی اشاره ای نشده است ولی خبرگزاری رویترز به نقل از یکی از مبارزان حزب الله لبنان نوشت: ما حمله غافلگیرانه ای را در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه آغاز کردیم و وارد شهر شدیم و اعضای ارتش آزاد پا به فرار گذاشتند.

ایران همواره اعلام کرده است که دخالت نظامی در سوریه ندارد ولی با ارسال کمک های بشر دوستانه تا آخر در کنار دولت و ملت سوریه خواهد ماند.

البته پیش از این سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی با اشاره به حضور نیروهای حز ب الله در سوریه گفت که در قاموس آمریکا اعزام هزاران نفر و ارسال میلیون ها دلار تجهیزات نظامی به سوریه دخالت در این کشور تلقی نمی شود اما حضور گروهی کوچک از حزب الله در سوریه را دخالت نظامی در این کشور توصیف می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.