سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احمدخاتمی: برخی کاندیداها، انگار عقده‌ دارند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت تهران نرخ کنونی مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری را ۷۰ درصد اعلام و گفت: این نرخ در روز های آینده به ۸۰ تا ۹۰ درصد هم خواهد رسید.

آیت الله سید احمد خاتمی سه شنبه شب در مسجد صفاری كاشان در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، اظهار داشت: کاندیداها وعده ای ندهید که در آینده مجبور نباشید که بگویید نگذاشتند، چرا کاری که در حیطه اختیارات شما نیست از الان دخالت می کنید.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: طی ۳۴ سال گذشته ما هر وقت در برابر دشمن یک قدم عقب نشستیم دشمن چند قدم جلو آمده و در هشت سال دوره اصلاحات که به دوره انعطاف در برابر غرب و لبخند در برابر غرب خوانده می شد، مسئولان آن روز با یک قدم عقب نشینی، دشمن چند قدم جلو آمد و مدعی شد ایران باید از اصول خود عقب نشینی کند. تمام مشکلات هسته ای ایران از دوره انعطاف در برابر غرب و دوره لبخند در برابر غرب شروع شد و دشمن یک قدم هم عقب نشینی نکرد. وی با اشاره تلويحي به حسن روحاني افزود: کاندیدای ریاست جمهوری که صدا و سیما را به واسطه روشنگری مورد هجمه قرار می دهد و آن را افراط گری می خواند، سکوت در برابر فتنه را اعتدال می داند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری مدعی تنش زدایی در دولت خود هستند گفت: منظور آنها این است که سیاست های ۳۴ سال گذشته اشتباه بوده، اما آنها باید بدانند ما از اصول اسلام کوتاه نمی آئیم و ملت نیز به شما اجازه نمی دهد به دشمن چراغ سبز نشان دهید. وی خطاب به برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: چرا چراغ سبز دروغین نشان می دهید و با دروغ مدعی حل مشکلات اقتصادی با ایجاد رابطه با غرب هستید، ملت ایران اجازه رابطه با غرب را به قیمت عقب نشینی از اصول اسلامی به شما نمی دهد.

وی وعده تعامل با غرب برای حل مشکلات از سوی برخی کاندیداها را به معنای توکل کردن به غیر از خدا دانست و تصریح کرد: کمترین چیزی که در سبد تبلیغاتی اکثر کاندیداهای ریاست جمهوری مشاهده شد همین است، بیشتر صحبت ها در مورد گرانی، اشتغال و وعده چراغ سبز نشان دادن است. ۵۰ درصد مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها و ۵۰ درصد مابقی ناشی از عدم مدیریت است، بنابراین رزمنده ای که می خواهد وارد میدان شود باید رزمنده ای ولایت محور باشد نه ولایت شعاری که کاری آسان است. خاتمی با تأکید بر اینکه آنچه کم داریم ولایت مداری و ولایت محوری است ابراز داشت: برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری وقتی شروع به صحبت می کردند مثل اینکه سال ها عقده ای در دل مانده دارند و با سیاه نمایی کشور را مانند ویرانه ای جلوه داده و آنها از آسمان افتاده اند و می خواهند ناجی کشور شوند.

وی خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری اضافه کرد: حقایق را بگویید و از سیاه نمایی پرهیز کنید، چرا که اگر امروز شما سیاه نمایی می کنید چهار سال بعد افرادی دیگر شما را سیاه نمایی خواهند کرد.

وی افزود: در نظرسنجی هایی که تا چند روز قبل انجام شده ۷۰ درصد از مردم اعلام کردند در انتخابات شرکت می کنند و این میزان طی روزهای آینده به ۸۰ تا ۹۰ درصد نیز افزایش می یابد که نشان دهنده این است که دشمن هنوز ملت ایران را که فرزندان عاشورا در میدان نبرد و فرزندان رمضان در صحنه تحریم ها است نشناخته است، این ملت شکست ناپذیر بوده و این آمریکا است که باید از مواضع خودش عقب نشینی کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.