دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: بازی خداحافظی میشائیل بالاک شب گذشته با حضور برخی از ستاره های سرشناس دنیای فوتبال برگزار شد.

بازی خداحافطی میشائیل بالاک اسطوره فوتبال آلمان شب گذشته (چهارشنبه) در حضور 50 هزار هوادار استادیوم لایپزیگ آلمان برگزار شد. در این دیدار نمادین دو تیم «منتخب جهان» و «یاران بالاک» به مصاف هم رفتند.

در تیم منتخب جهان که هدایت آن بر عهده ژوزه مورینیو بود ستارگان سرشناسی چون: ینس لمن، رومن وایندفلر، امانوئل آدبایور، دیمیتار برباتوف، ریکاردو کالواریو، امرسون، مایکل اسین، لوتار ماتیوس، فلورنت مالودا، فیلیپ لام، پاول ندود، پاول کوکا، آندره شوچنکو، دیدیه دروگبا و مهدی مهدوی کیا حضور داشتند.

همچنین تیم یاران میشائیل بالاک را رنه آدلر، تورسن فرینگس، دیتمار هامنن، میروسلا کلوزه، اولاف مارشال، پر مرته ساکر، آندره اس زکه، حسن صالح حمیدزیچ، برند اشنایدر، میشائیل شوماخر، آندره شورله و کریستین ورنز تشکیل می دادند و مربیگری آن را رودی فولر بر عهده داشت.

نکته جالب این دیدار حضور مهدی مهدوی کیا اسطوره فوتبال کشورمان در ترکیب تیم منتخب جهان بود. او که مثل همیشه پیراهن شماره 2 را بر تن کرده بود، 82 دقیقه در میدان حضور پیدا کرد و بازی درخشانی را از خود ارائه داد.

این مسابقه به یادماندنی در نهایت با نتیجه 4 بر 3 به سود تیم منتخب جهان به پایان رسید.

میشائیل بالاک که در طول یازده سال 98 بار پیراهن تیم ملی آلمان را بر تن کرد، سابقه بازی در تیم های بایرلورکوزن، بایرن مونیخ، چلسی و کایزرسلاترن را در کارنامه خود دارد. او همچنین در فینال جام جهانی 2002 و جام ملت های 2008 در ترکیب تیم ملی آلمان به میدان رفت که در هر دو بازی مغلوب حریف خود شد.

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

حضور مهدوی‌کیا در خداحافظی بالاک +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.