جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حامد بهداد و مهتاب کرامتی در تلویزیون ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: پروژه سینمایی «فرزند چهارم» ساخته وحید موسائیان که از حضور بازیگرانی مانند حامد بهداد، مهتاب کرامتی و مهدی هاشمی سود می برد و از جمله پروژه های میلیاردی سال قبل بنیاد سینمایی فارابی بود بدون اکران عمومی در برنامه پخش از تلویزیون قرار گرفت.

حامد بهداد و مهتاب کرامتی در تلویزیون

«فرزند چهارم» 21 خردادماه یعنی سه شنبه آینده ساعت 17 از شبکه اول سیما روی آنتن خواهد رفت تا هجمه های شدیدی که ممکن بود به هنگام اکران فیلم بر سر هدر رفتن بودجه وافر آن مطرح شود به نوعی لاپوشانی شود!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.