سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حرکت خیرخواهانه ملی پوشان فوتبال ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به هر کدام از اعضای تیم ملی فوتبال 10 هزار دلار پاداش دادند.

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال، پس از پیروزی بر قطر هر کدام، مبلغ 10 هزار دلار پاداش دریافت کردند. از این مبلغ پنج هزار دلار از سوی فدراسیون فوتبال و 5 هزار دلار نیز از طرف وزارت ورزش پرداخت شده است.

اما ملی پوشان طبق وعده ای که قبلا داده بودند تمامی این پاداش ها را به بهزیستی و موسسات خیریه که تعیین شده بود، اهدا کردند.

همچنین پیش از سفر تیم ملی به قطر، پیراهن ملی پوشان به برخی از کودکان بهزیستی داده شده بود و مسئولان فدراسیون تصاویری را از این کودکان همراه با پیراهن تیم ملی همراه با صحبت های آنها که از ملی پوشان می خواستند با تمام توانشان مقابل قطر بازی کنند گرفته شده بود و این تصاویر در قطر پیش از عزیمت تیم ملی به ورزشگاه محل بازی برای آنها پخش شد.

پخش این تصاویر احساسات ملی پوشان را برانگیخت و آنها را بیش از پیش متحد کرد.

حرکت خیرخواهانه ملی پوشان فوتبال ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.