جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معرفی بهترین کشور جهان برای زندگی و کار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در تازه ترین گزارش خود استرالیا را به عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی و کار اعلام کرد.

روزنامه گاردین گزارش داد که در شاخص "زندگی بهتر" سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، بریتانیا بعد از آمریکا، کانادا و کشورهای اسکاندیناوی قرار گرفته است. اگرچه بریتانیا رتبه ای بهتر از آلمان و فرانسه که در این رده بندی هفدهم و هجدهم شدند، بدست آورد.

استرالیا برای سومین سال پیاپی توانست عنوان شادترین کشور جهان را بدست آورد. شاخص های بهداشت و مسکن در این کشور رشد چشمگیری را نشان می دهد.

سن امید به زندگی در استرالیا به ۸۲ سال رسیده است که دو سال بالاتر از میانگین کل کشورهای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. همچنین بیش از ۹۰ درصد از مردم استرالیا از وضعیت مسکن خود ابراز رضایت کرده اند، در حالی که میانگین این رقم برای کشورهای سازمان ۸۷ درصد است.

همچنین در زمینه مشارکت اجتماعی و شرکت در انتخابات نیز استرالیا رقم بسیار بالای ۹۳ درصد را بدست آورده که این رقم در بریتانیا ۶۶ درصد و در کل کشورهای سازمان به طور متوسط ۷۲ درصد است.

شاخص زندگی بهتر براساس مواردی مانند وضعیت مسکن، درآمد، شغل، وضعیت اجتماع، آموزش، محیط زیست، مشارکت اجتماعی، بهداشت، رضایت از زندگی، ایمنی و تعادل بین کار و زندگی بدست آمده است.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه سازمانی است بین المللی دارای ۳۴ عضو که اعضای آن متعهد به اصول اقتصاد آزاد و دموکراتیک هستند. این سازمان در سال ۱۹۴۸ تحت عنوان سازمان همکاری اقتصادی اروپا تاسیس شد. این موسسه تحت مدیریت رابرت مارژولین فرانسوی به منظور اجرای طرح بازسازی کشورهای اروپایی بعد از جنگ جهانی دوم که توسط آمریکا برای بازسازی اروپا بعد از جنگ و مبارزه با کمونیسم برنامه ریزی شده بود تاسیس شد.

در سال های بعد اعضای غیر اروپایی نیز به این سازمان پیوستند و در سال ۱۹۶۱ در اجلاسی با تصویب آیین نامه جدید در زمینه توسعه و اقتصاد نام سازمان را نیز به سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه تغییر دادند. مقر این سازمان در شهر پاریس واقع است.

آمارها و تحلیل های سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به ویژه در زمینه آمارهای مقایسه ای، اقتصادی و اجتماعی از مهمترین و قابل اعتمادترین آمارهای منتشر شده در این زمینه به شمار می رود.

در زیر فهرست ۳۴ کشور عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه براساس شاخص زندگی بهتر آمده است:

استرالیا، سوئد، کانادا، نروژ، سوئیس، آمریکا، دانمارک، هلند، ایسلند، بریتانیا، نیوزلند، فنلاند، اتریش، لوکزامبورگ، ایرلند، بلژیک، آلمان، فرانسه، اسلوونی، اسپانیا، ژاپن، جمهوری چک، ایتالیا، اسرائیل، لهستان، جمهوری اسلواکی، کره جنوبی، پرتغال، مجارستان، یونان، استونی، روسیه، برزیل، شیلی، مکزیک و ترکیه.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.