جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تائید صلاحیت 1785 داوطلب انتخابات شوراها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: فرمانداری تهران در اطلاعیه ای خطاب به داوطلبان شوراها اعلام کرد: فهرست نهائی اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده در پرتابل فرمانداری تهران درج و اعلام شده است و نامزدهای محترم لازم است به منظور کسب اطلاع از وضعیت کد انتخاباتی خود به پرتابل فرمانداری تهران مراجعه کنند.

کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد:

"به اطلاع تمامی نامزدهای انتخاباتی شورای شهر تهران می رساند فهرست نهائی اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده در پرتابل فرمانداری تهران درج و اعلام شده است.

نامزدهای محترم لازم است به منظور کسب اطلاع از وضعیت کد انتخاباتی خود به پرتابل فرمانداری تهران به آدرس tehran.gov.ir مراجعه کنند."

به گزارش مهر در شهر تهران 1785 داوطلب تائید صلاحیت نهائی شده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.